UA
RU

Глибоке занурення в гідратацію: революційна 2-етапна маска від Medik8 для найсухішої шкіри

Редагувати переклад
Герої максимальної гідратації вже тут! 2-етапна нічна маска забезпечує глибоку гідратацію шкіри завдяки інноваційному науковому підходу до дійсно тривалого зволоження. H.E.O. Mask колосально підвищує рівень вологи в шкірі, відновлює захисний бар'єр шкіри та запобігає трансепідермальній втраті води.

Глибоке занурення в гідратацію: революційна 2-етапна маска від Medik8 для найсухішої шкіри-Фото 1

Клінічно доведено, що H.E.O. Mask забезпечує й утримує гідратацію до 72 годин*.

H.E.O. Mask – це двохетапна нічна маска, в основі якої три ключові компоненти зволоження: гідратори, емолієнти, оклюзиви. «Ці три компоненти в оптимально потужному співвідношенні – наше довгоочікуване рішення для проблем сухості й зневоднення шкіри», – зазначає Деніел Айзекс, директор департаменту досліджень і розробок Medik8.

Всі три компоненти мають досконало вивірене співвідношення, що забезпечує синергетичну взаємодію для найкращих результатів: маска H.E.O. Mask гарантує глибоку гідратацію, живлення, пружність й м’якість шкіри, захист від втрати вологи. Вона огортає шкіру й дарує приємні миттєвості піклування про себе.

«Ми поєднали  три ключові компоненти зволоження в бездоганно вивіреному співвідношенні. Ця комбінація відновлює належний рівень вологи в сухій і зневодненій шкірі», — розповідають в компанії.

Як і всі інші формули Medik8,  H.E.O. Mask на 100% веганська й не тестується на тваринах. Також цей продукт некомедогенний, не містить ароматизаторів та ультраніжний до всіх типів шкіри.

H – HUMECTANTS (ГІДРАТОРИ)

Притягують вологу з нижніх шарів шкіри й навколишнього середовища в роговий (верхній) шар шкіри. Забезпечують гідратацію шкіри, підтримують її текстуру. До гідраторів належать: гіалуронова кислота, гліцерин, сечовина. 

E – EMOLLIENTS (ЕМОЛІЄНТИ)

Ліпіди, ідентичні ліпідам шкіри, вони легко проникають через ліпідний бар’єр шкіри й заповнюють всі його прогалини. Таким чином емолієнти мінімізують ТЕВВ і зберігають гідратацію верхніх шарів шкіри. До емолієнтів належать кераміди й сквалан.

O – OCCLUSIVES (ОКЛЮЗИВИ)

Великі молекули, що утворюють на поверхні шкіри додатковий захисний шар, який посилює природний захист шкіри та запобігає втраті вологи. Ми використовуємо диметикон – він затримує вологу, але не заважає шкірі дихати.

Глибоке занурення в гідратацію: революційна 2-етапна маска від Medik8 для найсухішої шкіри-Фото 2

* Доведено за результатами незалежного 4-тижневого клінічного дослідження продукту H.E.O. Mask за участі 35 добровольців.

Читайте також: РІАННА ВИПУСТИЛА КОЛЕКЦІЮ МАКІЯЖУ FENTY ДО СУПЕРБОУЛУ-2023 

Статьи по теме