Закрити
UA
Краса

Як правильно проводити розвантажувальні дні

Поділись:

Після чергового застілля ви знову обіцяєте зробити розвантажувальний день? Ми розповімо, як це зробити правильно.
розвантажувальні дні

Розвантажувальні дні оточені безліччю чуток та легенд. Одні вважають, що вони є ідеальним варіантом для очищення організму від шлаків і токсинів, інші, навпаки, не бачать у них жодного сенсу. Ви, напевно, знаєте, що існує кілька найпопулярніших типів розвантажувальних днів: на кефірі, на гречці, на яблуках, м’ясній та на соках. Якщо ви вирішили провести чищення свого організму і вже вибрали продукт, за допомогою якого хочете це зробити, ми розповімо вам, як робити правильно розвантажувальний день і не зашкодити собі.

Правило 1. Правильний вхід та вихід

Перше, про що варто пам’ятати – це правильний початок та закінчення розвантажувальних днів. Починати підготовку варто ввечері напередодні самого детоксикації. Потрібно приготувати легку вечерю у вигляді овочевого салату чи супу без м’яса, а вже день «ікс» розпочинати у повній бойовій готовності.

Те саме необхідно зробити і з виходом з розвантажувального дня: не дозволяйте собі наїдатися. На якийсь час виключіть зі свого раціону смажені страви та шкідливу їжу, а додайте більше овочів та фруктів. Таким чином, ви закріпите результат і отримаєте максимальну користь.

Читайте також:«ДІЄТА ПРОТИ СТАРОСТІ»: ПРАВИЛА ХАРЧУВАННЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ УПРАВЛЯТИ ВІКОМ

Правило 2. Виключіть алкоголь

Розвантажувальні дні припускають зменшення або видалення токсинів з організму. Алкоголь є одним із головних факторів продукування токсинів та шкідливих вільних радикалів. Печінка не може функціонувати належним чином і виконувати свої необхідні завдання, включаючи фільтрацію відходів та токсинів з вашого тіла, якщо в організмі є алкоголь.

Таким чином, обмеження або повне утримання від алкоголю є одним з кращих способів підтримки працездатності системи детоксикації організму і допомагає покращити результат від розвантажувальних днів.

розвантажувальний день

Правило 3. Більше спіть

У період розвантажувальних днів організм втомлюється через виведення токсинів, тому йому необхідний відпочинок. Сон дозволяє вашому мозку реорганізуватися та перезарядитися, а також видалити побічні токсичні відходи, що накопичувалися протягом дня.

Як варіант, можна спробувати замінити обід сном, це дозволить вам не тільки відпочити, але й допоможе відволіктися від монодієти. Також тривалий сон дозволить притупити почуття голоду.

як правильно

Правило 4. Не забувайте про воду

Вода робить набагато більше, ніж просто втамовує спрагу. Вона регулює температуру тіла, сприяє травленню та засвоєнню поживних речовин, а також виводить токсини з організму, забезпечуючи успішний результат від розвантажувального дня. Пийте мінеральну воду, балуйте себе чаями чи морсами – вони не заборонені під час детоксикації.

Читайте також: Говорять вчені: які помилки в живленні можуть коштувати життя

Правило 5. Виберіть правильний день 

Психологічний фактор відіграє важливу роль при вході в розвантажувальні дні. Наприклад, найкраще очищення організму починати з понеділка, оскільки після вихідних це зробити легше, та й початок тижня кращий за кінець. Але в цьому випадку також є винятки, якщо ваша робота пов’язана з важкою фізичною працею, тоді ідею з розвантажувальними днями краще відкласти на вихідні. Відсутність поживних речовин і продуктів, які допомагають виробляти організму енергію зіграють проти вас, і замість полегшення ви відчуватимете постійне нездужання та слабкість.

Ці базові правила допоможуть вам перебороти страх (якщо такий є) перед розвантажувальними днями та отримати максимальний результат та користь.

Фото: unsplash.com