UA
RU

Магнітні бурі у березні: коли будуть і як захиститися

Редагувати переклад

В березні очікується декілька магнітних бур. Людям, які страждають від метеозалежності, треба найбільше піклуватися про своє здоров’я наприкінці місяця.

Магнітна буря — це порушення магнітного поля Землі, яке може тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Спостерігаючи за активністю Сонця, можна спрогнозувати найбільш небезпечні дати.

Магнітні бурі березень 2023

Наукові метеорологічні лабораторії розраховують можливість сонячних і геомагнітних бур за допомогою сучасних супутникових систем. 

Згідно з прогнозами на цей час, найбільш небезпечними будуть 26 і 27 березня. В ці дні очікується велика сонячна активність, яка може вплинути як на метеозалежних, так і на абсолютно здорових людей.

Менші за силою, але все ж таки потужні магнітні бурі прогнозують на 6 і 19 березня.

Магнітні бурі середньої інтенсивності очікуються 5, 7, 15, 20 та 21 березня

Під час магнітної бурі найчастішим симптомом є головний біль. Також у людей можуть зогострюватися хронічні захворювання, підвищуватися артеріальний тиск, боліти м’язи, з’являтися запаморочення, слабкість, нудота і навіть безсоння.

В ці дні рекомендується дотримуватися здорової дієти, відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі, а також від кави і алкоголю. Головне — не нервувати та більше відпочивати. 

Текст: Яна Панюшкіна

Фото: Carolina Heza / Unsplash

Читайте також: 8 ПРИЧИН, ЧОМУ У ВАС ТЕМНІ КОЛА ПІД ОЧИМА