UA
RU

Магнітні бурі у квітні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Квітень розпочався з магнітної бурі. За декілька днів вона має стихнути. Проте, за попередніми прогнозами, цього місяця бурі будуть регулярні. 

Магнітні бурі у квітні: небезпечні дні-Фото 1

Магнітні бурі виникають в результаті порушення магнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Спостерігаючи за активністю Сонця, прогнозують небезпечні для здоров’я дні. Але прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. Їх треба перевіряти щодня, як прогноз погоди. 

Цей місяць розпочався з магнітної бурі. Вона має стихнути 7 квітня, але вже 9 квітня розпочнеться нова буря середньої інтенсивності. За попередніми прогнозами, вона триватиме три дні. Наступний спалах очикують 19 квітня. Можлива буря триватиме п’ять днів. Як прогнозують, кінець місяця також буде неспокійним. 

Під час магнітної бурі найчастішим симптомом є головний біль. У метеозалежних людей можуть зогострюватися хронічні захворювання, підвищуватися артеріальний тиск, боліти м’язи. А також з’являтися запаморочення, слабкість, нудота і безсоння. Лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти, відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі і алкоголю. І головне — не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Hannah Morgan / Unsplash

Читайте також: НАЙБІЛЬШ КОРИСНІ ЗВИЧКИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я: ПОРАДИ МОЗ

Статьи по теме