UA
RU

Магнітні бурі у серпні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Серпень 2023 року має бути порівняно спокійним. Цього місяця очікується одна велика магнітна буря і декілька невеликих. 

Магнітні бурі серпень 2023

Магнітні бурі виникають в результаті порушення магнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Небезпечні для здоров’я дні можна спрогнозувати, спостерігаючи за активністю Сонця. Наукові метеорологічні лабораторії розраховують можливість сонячних і геомагнітних бур за допомогою сучасних супутникових систем. 

За попередніми розрахунками, цього місяця найбільш небезпечним буде 20 серпня. Цього дня очікується велика сонячна активність, яка може вплинути як на метеозалежних, так і на абсолютно здорових людей. Магнітна буря продовжуватиметься й 21 серпня, а потім стихне. 

Магнітні бурі середньої інтенсивності очікуються 3 і 4 серпня. В ці дні треба бути обережними метеозалежним людям. Станом на початок місяця, всі інші дні мають бути спокійними. Проте фахівці рекомендують перевіряти інформацію щодня, бо прогнози можуть змінюватися. 

Найчастіший синдром під час магнітної бурі — це головний біль. Серед інших симптомів називають підвищення артеріального тиску, болі у м’язах, слабкість, безсоння. Також у людей можуть загострюватися хронічні захворювання та навіть з’являтися запаморочення. Лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти, не нервувати та більше відпочивати

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Zohre Nemati / Unsplash

Читайте також: СКІЛЬКИ ВОДИ ТРЕБА ПИТИ: ПОРАДИ МОЗ

Статьи по теме