UA
RU

Магнітні бурі у січні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Січень розпочався із сильної магнітної бурі. Вона триватиме трохи менше тижня. Потім ситуація налагодиться, але наприкінці місяця бурі повернуться. 

Магнітні бурі у січні: небезпечні дні-Фото 1

Магнітні бурі виникають в результаті порушення магнітного поля Землі. Бурі можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Спостерігаючи за активністю Сонця, прогнозують небезпечні для здоров’я дні. Щоправда, прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. Їх треба перевіряти щодня, як прогноз погоди. 

Новий рік розпочався із сильної магнітної бурі, яку відчула більшість людей. Вона триватиме до 6 січня і потім почне стихати. 8, 9 і 10 січня активність Сонця трохи збільшиться, проте це не має вплинути на здоров’я. За попередніми розрахунками, січень має бути спокійним. Але наприкінці місяця магнітні бурі повернуться. Орієнтовно це відбудеться 28 і 29 січня. 

Під час магнітної бурі найчастішим симптомом є головний біль. У метеозалежних людей можуть зогострюватися хронічні захворювання, підвищуватися артеріальний тиск, боліти м’язи. Навіть з’являтися запаморочення, слабкість, нудота і безсоння. Лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти, відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі і алкоголю. А також не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Kaja Reichardt / Unsplash

Читайте також: ЯК ТРЕНУВАТИСЯ ВЗИМКУ: ПОРАДИ ЛІКАРІВ

Статьи по теме