На запитання відповідають експерти!
Нарешті бажаний абонемент у залі у вас в руках, а фігура мрії близька як ніколи. Перше, що бачить більшість дівчат, прийшовши до зали – це бігова доріжка. Звідси однакові кардіотренування, та й максимум ще кілька вправ з гантелями.
На всі інші тренажери у фітнес-студіях дівчата дивляться з побоюванням і намагаються не наближатися до "заліза". Провиною всьому — страх знайти чоловікоподібні плечі та яскраво виражені косі м'язи замість талії. Зараз з'ясуємо разом зі студією фітнесу hiitworks, чому цей страх не виправданий.
Читайте також: ФІТНЕС-ТРЕНД: HIIT ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ОРГАНІЗМУ
Чому у жінок ніколи не будуть такі м'язи, як у чоловіка?
У прирості м'язової маси активну роль грає “чоловічий” гормон тестостерон. У чоловіків його приблизно у 20 разів більше, ніж у жінок. Звідси висновок: якщо ви не вживаєте стероїди, ви не накачати стільки м'язів, як у чоловіків. Ось чому дівчатам важко натренувати кубики преса, м'язи плечового пояса та спини, а також верхню частину корпусу. Але при цьому силові тренування із "залізом" допомагають створити рельєф всього тіла.
Що ще дають силові тренування?
Треновані м'язи допомагають правильно функціонувати всім внутрішнім органам, не стискатися і не зміщуватися. Тут не обійтись без силових тренувань. Вони допомагають спалити калорії, коригують силует та покращують рухливість плечей. Якщо у вас малоактивний спосіб життя і цілий день проводите обіймати з комп'ютером або смартфоном, то тренування плечового пояса для вас просто обов'язкові. Крім того, силові тренування з акцентом на м'язи спини та плечового поясу дозволяють запобігти зниженню тонусу м'язів верхньої частини тіла та покращити вашу поставу.
Дівчата, які регулярно відвідують силові тренування, краще контролюють власне тіло, почуваються енергійніше, постійно перебувають у тонусі. З такими відчуттями можна тільки з нетерпінням чекати на наступне тренування.
Силові вправи тренують м'язи сідниць, м'язи стегон і біцепси стегна, а також м'язи грудей. Це потрібно не тільки для того, щоб добре село сукню. Тренування з "залізом" сприяють правильному функціонуванню кора, м'язів живота та розробці литкових м'язів. Останні якраз дуже "ліниві" як у жінок, так і у чоловіків. Але регулярні тренування допоможуть якнайшвидше побачити бажаний малюнок ніг з красивими ікрами та витонченими колінами,
- Коментує Ярослав Сойніков, співзасновник фітнес-студії hiitworks.
Читайте також: КОРОТКІ ТРЕНУВАННЯ — НОВИЙ ФІТНЕС-ТРЕНД
Ще трохи чарівництва
На силових тренуваннях жіночий гормон естроген перетворює жировий баласт на енергію. Протягом кількох годин після тренування зберігається правильний гормональний та емоційний баланс. Ось чому тренери радять рятуватися від апатії та стресу не шоколадками та морозивом, а тренуваннями.
Під час тренування відбувається викид ендорфіну, погані думки зникають, а натомість з'являються гарний настрій та відмінне самопочуття. Все це легко перевірити на собі, залишилося лише вписати у свій графік силове тренування та відчути на собі його чарівний ефект.
А якщо ви все ще сумніваєтеся, чи потрібні вам силові заняття, давайте виділимо основні їхні переваги: