UA
RU

Ukrainian Workouts Online: нова діджитал-платформа для занять спортом з українськими тренерами 

Редагувати переклад

У зв’язку з вторгненням Росії в Україну 24 лютого, тренери всіх вітчизняних клубів втратили можливість заробітку. Саме тому команда української мережі спортклубів Smartass створила національний проєкт Ukrainian Workouts Online. Це платформа онлайн-занять від українських тренерів, які були вимушені покинути свої домівки.

Ukrainian Workouts Online: нова діджитал-платформа для занять спортом з українськими тренерами -Фото 1

 

Проєкт створений для того, щоб дати людям можливість заробляти під час війни. Окрім цього, в них є можливість долучитися до створення корисного та якісного контенту, який можуть споживати як україномовні, так і англомовні користувачі.”— розповідає Кузьменко Катерина, співзасновник клубу Smartass та ініціатор проєкту UWO.

 

Як це працює?

 

Тренери, які постраждали від агресії з боку Росії, надсилають ролики своїх занять з будь-якого куточку світу. Після проходження модерації, їх монтують, накладають музику і англійські субтитри. Пізніше вони додаються до бібліотеки тренувань на сайті. 

 

До відео тренувань є досить зрозумілі, але жорсткі вимоги, на кшталт гарного світла та якісного запису голоса, а також рекомендації щодо структури тренування. Таким чином, команда Smartass, яка займається модерацією контента, може ручатися за його якість. 

 

На початку квітня на сайті було вже понад 50 тренувань від різних українських тренерів. В середньому бібліотека тренувань поповнюється щоденно на 3 тренування.

 

“Підкреслю, що ми створили цей проект не лише для тренерів чи клієнтів Smartass, а для всіх українських тренерів.” – наголошує Дмитро Дубілет, співзасновник клубу Smartass. 

 

Кожен охочий може підтримати цю ініціативу, придбавши необмежений доступ до онлайн-занять за фіксовану ціну у 35 доларів (1000 гривень), чи задонативши будь-яку суму на сайті. Зібрані кошти будуть розподілені між тренерами, які візьмуть участь у проєкті, а 10% коштів перераховані до благодійної організації Tabletochki

 

Тренування зараз — це чудовий спосіб не з’їхати з глузду! Взагалі-то, будь-які гарні звички, які у вас були до війни, впливають позитивно на ваш емоційний стан. Тому їх варто повертати у повсякденне життя.” – рекомендує Віктор Глущенко, СЕО клубу Smartass. 

 

Детальніше про проєкт: 

 

Зв’язатися з проєктом: 

 

Photo by Alexandra Tran on Unsplash

Статьи по теме