UA
  RU

  Гурт Backstreet Boy віддадуть частину свого гонорару на потреби українцям

  Редагувати переклад

  Американський гурт заявив, що також мають намір фінансово підтримати Україну в рамкам соціальної кампанії #StandUpForUkraine.


  Приємно і, водночас, сумно спостерігати за тим, як світові знаменитості гуртуються та закликають допомагати українському народові. 

  Легендарний гурт 90-х Backstreet Boy не зміг оминути стороною події, що відбуваються в Україні тому також приєднався до благодійної кампанії Stand Up For Ukraine. Вони почали своє світове терне під назвою 2022 European DNA World Tour і пообіцяли, що частину гонорару, яку вони отримують в ході концертних програм, перерахують на потреби українців, що втекли з рідної землі через війну. Про це представники американського гурту на їхній офіційній сторінці.


  Ми обіяємо зробити пожертву у розмірі частини доходів від наших концертів European DNA World Tour 2022 року, щоб виразити нашу підтримку українцям. Звертаємось до наших чудових шанувальників: якщо ви хочете долучитись та допомогти, тоді відвідайте forukraine.com,

  – йдеть у зверненні гурту.

  Читайте також: Шон Пенн готовий взяти в руки зброю заради України


  Нагадаємо, що благодійна соціальна кампанія #StandUpForUkraine, організована завдяки Єврокомісії та канадському уряду, вже змогла зібрати близько 10 мільярдів євро на потреби українського народу. Далі буде!

  Статьи по теме