Закрити
UA
Культура

Як проходила підготовка до весілля Катерини Кухар та Олександра Стоянова

Поділись:

 

 

 

Підготовка до будь-якої важливої ​​події не обходиться без стресу та головного болю, будь то день народження, ювілей чи весілля. До останнього заходу майбутнє подружжя підходить з особливою делікатністю, адже хочеться виглядати ідеально і запам’ятати всі моменти на ціле життя. А щоб це зробити, варто чи не насамперед подбати про вбрання.

 

 

Цими вихідними одна з найкрасивіших пар українського балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов узаконили свої стосунки та розписалися в одному з київських РАГСів. У соціальних мережах пара вже виклала фотографії з розпису та отримує привітання.

 

 

Ми дізналися про найважливіші деталі весілля, які хвилюють кожну наречену та нареченого мало не насамперед, — про весільні вбрання. 

 

 

posts-to-db-Фото 1

 

 

Оскільки весілля для будь-якої дівчини сакральний момент, до вибору святкового вбрання наречена підійшла з усією відповідальністю. 

 

 

Наряд Катерини Кухар вразив тонкою та ручною роботою та підкреслював її крихкість. Балерина була в дизайнерській кремовій сукні з корсетом, а плечі покрила прозорим кейпом.

 

 

Олександр Стоянов вирішив не купувати вбрання, а віддав перевагу індивідуальному пошиття весільного костюма трійки. Для цього він вибрав компанію Імператорський кравець, яка входить до десятки найкращих у світі ательє індивідуального пошиття.

 

 

Керівник київської філії Стів Кріплані розповів, як шився костюм для Олександра Стоянова, чому прем’єр Національної опери України обрав для весільного вбрання світлу тканину, навіщо чоловікові варто шити одяг, а не купувати, а також про те, які костюми найчастіше обирають наречені для урочистих заходів. .

 

 

posts-to-db-Фото 2

 

 

Весілля через 10 років

Хоч пара разом уже 10 років, весілля Катерина Кухар та Олександр Стоянов вирішили зробити лише зараз. Минулого року вони вже встигли розписатися в Америці, але свідоцтво про шлюб дійсне лише там. 

 

 

Раніше пара розповідала, що штамп у паспорті їм не потрібен, адже вони повінчалися, а ця клятва набагато важливіша. Незважаючи на це, Катерина та Олександр все ж таки поставили штампи в документах і офіційно стали подружжям. 

 

 

posts-to-db-Фото 3

 

 

Вибір весільного костюма

Як розповідає Стів Кріплані, урочистий костюм і вбрання нареченої повинні бути підібрані до тематики весілля, колірної гами та поєднуватися між собою. Саме тому Олександр підбирав своє вбрання таким чином, щоб він підходив під сукню майбутньої дружини.

 

 

Через велику зайнятість Олександр не зміг приїхати на першу примірку, тому Стіву Кріплані, голові київської філії компанії Імператорський кравець, довелося шити весільне вбрання Олександра на око. З вихідних даних були лише фотографії та точні мірки Олександра. Стіву Кріплані було відомо, як Олександр одягається у житті та його кольоротип, що полегшило завдання. 

 

 

Останнє в роботі з клієнтом є чи не ключовим моментом і саме з цих деталей – кольору волосся, очей, шкіри – підбирається стиль, колір та тканина майбутнього вбрання.

 

 

Стів самостійно вибрав усі деталі весільного костюма і лише згодом Олександр вперше його приміряв. Ще один нюанс не лише для Катерини та її майбутнього чоловіка, а й для багатьох молодят перед весіллям — обмежений час. Стіву Кріплані важливо було встигнути за два тижні пошити костюм перед першою приміркою, хоча у звичайному режимі для цього потрібно не менше чотирьох тижнів.

 

 

Перша примірка, як каже сам Стів, була дуже вдалою:

Так можливо тільки під час індивідуального пошиття костюма, коли все підходить ідеально: без зняття мірок і навіть без особистої зустрічі з клієнтом перед відправкою вбрання на виробництво.

 

posts-to-db-Фото 4

 

 

Формула ідеального весільного костюма

Для пошиття весільного костюма Олександра Стоянова використовувалася чиста шерсть — чудовий матеріал для осінньої урочистості. Стів Кріплані зазначає, що при виборі матеріалу важливо також враховувати сезонність.

 

 

Олександр любить приталені класичні та кежуал речі. Важливо, що у готовому костюмі можна буде прийти не лише на весілля, а й використати його у звичайному житті після урочистого заходу.

 

 

Весілля – незабутній і один із найприємніших моментів у житті. Вибір вбрання як для нареченого, так і для нареченої залежить від тематики, варто враховувати і підбирати все таким чином, щоб фінальний результат виглядав гармонійно. Також важливо, щоб наряди на весілля були «вдалими».

 

У мене був постійний клієнт, який замовив на весілля піджак та штани. Через два роки, під час однієї із зустрічей, він розповів, що костюм став для нього «вдалим». Він одягав його будь-які важливі переговори, які завжди закінчувалися на позитивній ноті.

 

Секрет простий: у цьому одязі він відчував себе комфортно, оскільки він пошитий за індивідуальними мірками. Так само з весіллям: якщо вам комфортно у вибраному вбранні, він не сковує руху, підходить для будь-якої життєвої ситуації чи зустрічі – він стане вдалим,

– Розповідає Стів Кріплані. 

 

 

posts-to-db-Фото 5

 

 

Також досвідчений кравець додає, що не варто обирати на весілля повсякденний костюм. Весільне вбрання має відрізнятися від тих речей, які ви носите у будні дні:

 

 

Я не рекомендую вибирати на весілля звичайний класичний костюм. Він таки має відрізнятися. В Індії, наприклад, готуються до весілля за шість місяців до події. Майбутнє подружжя завжди обирає традиційне вбрання. Не забувають і те, щоб їхній одяг виглядав гармонійно. Наречена та наречений мають виглядати як половинка одного цілого, це стосується і зовнішнього вигляду. 

 

Найчастіше наречені замовляють на весілля однотонне вбрання або з невеликим візерунком, але для весільної церемонії Катерини Кухар та Олександра Стоянова не потрібен якийсь неординарний костюм.

 

 

Перед кожним сезоном в ательє змінюється вибір тканин, щоб наречений виглядав відповідно до погоди. 

 

 

posts-to-db-Фото 6

 

 

Історія компанії Імператорський кравець

Компанія Імператорський кравець працює в Україні вже понад 23 роки. Історія сімейного бізнесу розпочалася в Індії, де батько Стіва займався тканинами з 1968 року. Оскільки через низький рівень життя людей було неможливо просувати свою справу та заробляти на ній, після закінчення університету брат Стіва вирішив освоювати нові горизонти та звернув увагу на колишні країни Радянського Союзу.

 

 

1995 року сім’я Кріплані почала працювати в Україні у форматі відряджень, але швидко стало зрозуміло, що для вдалого ведення справ варто перебувати в країні на постійній основі. Бізнес зароджувався у Росії, Україні, Казахстані та Азербайджані. 

 

 

Для пошиття костюмів, сорочок, смокінгів та інших елементів гардеробу використовують тканини високої якості. Стів Кріплані працює зі Scabal, Doremeuil, Ermenegildo Zegna. Вони вже давно на ринку і не ризикуватимуть своєю репутацією заради вигоди. Є менш відомі бренди, які роблять хороші тканини. Щосезону в ательє замовляють нову колекцію тканин, за останніми тенденціями. Тільки в такому випадку можна бути впевненим, що клієнт зрештою отримує стильний і сучасний продукт.

Також читайте