UA
RU

Нове фото авторства принцеси Уельської Кетрін: сім’я привітала принца Вільяма з днем народження

Сім’я привітала принца Уельського Вільяма з днем народження, опублікував душевне і веселе фото. Автором світлини стала принцеса Уельська Кетрін. 

Нове фото авторства принцеси Уельської Кетрін: сім’я привітала принца Вільяма з днем народження-Фото 1

Сьогодні принцу Уельському Вільяму виповнилося 42 роки. Сім’я привітала чоловіка і батька, показав душевне і веселе сімейне фото. На ній — Вільям разом із дітьми — принцами Джорджем і Луї та принцесою Шарлоттою. Тримаючись за руки, вони стрибають з піщаної дюни. Фото опублікували в соцмережах Кенсінгтонського палацу і додали допис: 

«З днем ​​народження, тату, ми всі тебе дуже любимо!»

Автором світлини стала принцеса Уельська Кетрін. Раніше, на День батька, у соцмережах було опубліковане ще одне фото авторства Кетрін. На ньому Вільям також позував разом з дітьми на пляжі. 

Нове фото авторства принцеси Уельської Кетрін: сім’я привітала принца Вільяма з днем народження-Фото 2

Минулого тижня Кетрін опублікувала перше звернення після повідомлення про хворобу. Вона подякувала за підтримку. А також розповіла, як проходило лікування, і повідомила, що поступово повертатиметься до своїх громадських обов’язків. На вихідних принцеса Уельська відвідала парад на честь національного свята King’s Birthday — Офіційного дня народження короля. Також вона планує приєднатися до кількох публічних заходів протягом літа.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Princess of Wales 

Читайте також: ЧАРЛЬЗ ІІІ ПОВЕРНУВСЯ ДО КОРОЛІВСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

Статьи по теме