UA
RU

Тейлор Свіфт за допомогою Google розкрила назви нових пісень

Редагувати переклад

Співачка Тейлор Свіфт розкрила назви нових пісень. Але для цього її фанатам прийшлося розв’язувати головоломки у Google. 

Тейлор Свіфт 1989 (Taylor’s Version) нові пісні

Тейлор Свіфт перевипускає свій альбом «1989». У новій версії «1989 (Taylor’s Version)» буде додано нові пісні. До виходу альбому залишається трохи більше за місяць. Тож співачка вирішила підігріти інтерес до релізу і розкрити назви нових треків.

Тейлор Свіфт 1989 (Taylor’s Version) нові пісні

Для цього вона скооперувалася з Google і запустила головоломку. Коли вводиш запит за ім’ям Тейлор Свіфт, на екрані з’являється синій сейфа, де «заховані» пісні. Користувачам задають загадки. Щоб світ дізнався, які нові треки будуть у альбомі, користувачі мали розв’язати задачі 33 мільйони разів.

Тейлор Свіфт 1989 (Taylor’s Version) нові пісні

Це зробили майже за день. Тож тепер ми знаємо «пісні зі сховища». Їх п’ять: «Slut!», «Say Don’t Go», «Now That We Don’t Talk», «Suburban Legends», «Is It Over Now?».

Тейлор Свіфт 1989 (Taylor’s Version) нові пісні

Альбом «1989 (Taylor’s Version)» вийде 27 жовтня. Тейлор Свіфт стверджує, що це — її улюблений перевипуск:

«Альбом «1989» змінив моє життя. Чесно кажучи, це мій найулюбленіший перезапис, який я коли-небудь робила. І це тому що п’ять треків «зі сховища» такі божевільні. Я не можу повірити, що вони колись залишилися позаду. Але ненадовго!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Taylor Swift

Читайте також: УКРАЇНКА ТАНЮ МУІНЬО ЗНЯЛА КЛІП ДЛЯ CARDI B

Статьи по теме