Вікторія та Девід Бекхеми повторили весільні образи до 25-тої річниці

Вікторія та Девід Бекхеми святкують 25-ту річницю шлюбу. З цієї нагоди подружжя дістало весільні вбрання і відтворило свої святкові світлини. 

Вікторія та Девід Бекхеми повторили весільні образи

Вікторія та Девід Бекхеми святкують 25-ту річницю шлюбу. 25 років тому вони зібрали друзів на грандіозне свято. Молодята орендували ірландський замок 15-го століття за межами Дубліна. Урочисто прикрасили його, навіть привезли трони для нареченого та нареченої. Дизайн весільного торта, який Вікторія і Девід розрізали шаблею, створив художник Дем’єн Герст. А вбрання — модельєр Антоніо Берарді. 

Вікторія та Девід Бекхеми повторили весільні образи

Саме весільне вбрання від Antonio Berardi найбільше критикували. Вікторія Бекхем зізналася, що тоді обрати фіолетову сукню і костюм здавалося їм з Девідом гарною ідеїю:

Вікторія та Девід Бекхеми повторили весільні образи

«Мені здається, тоді це була наївність. Ми не знали про моду. Ми просто розважалися. Чесно кажучи, якось так воно і має бути».

Вікторія та Девід Бекхеми повторили весільні образи

Тож зараз з нагоди 25-річчя шлюбу подружжя дістало весільні вбрання і відтворило свої святкові світлини. Нові фото Девід і Вікторія опублікували в соцмережах і додали допис: 

«Подивіться, що ми знайшли… Не віриться, що минуло 25 років, а вони все ще підходять!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Victoria Beckham / David Beckham

Читайте також: НОВЕ ФОТО АВТОРСТВА ПРИНЦЕСИ УЕЛЬСЬКОЇ КЕТРІН: СІМ’Я ПРИВІТАЛА ПРИНЦА ВІЛЬЯМА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Статьи по теме