Окрім айс-латте або матчі з льодом у спекотний літній день можна охладнутися за допомогою інших напоїв.
Готові магазинні холодні напої рідко можна зустріти без великої кількості цукру, тому краще його приготувати самостійно. Щоб смак був незвичайнішим, можна провести експеримент і додати в зелений чай не лише лід чи лимон.
Наприклад, яскравими акцентами в охолодженому зеленому завареному чаї будуть апельсиновий і морквяний сік. Додайте їх у пропорції 50:50, поставте в холодильник на деякий час і насолоджуйтесь яскравим смаком.
Читайте також: Апероль Шприц: рецепти літнього напою від найкращих барменів України
Ще один рецепт для любителів зеленого чаю. Замість соку до охолодженого напою можна додати малину або інші ягоди за смаком. Для більш вираженого смаку радимо прикрасити базиліком та лаймом. Ягоди можна розім’яти ложкою або додати в чай у первозданному вигляді.
Смакові рецептори теж треба дивувати, хоча б іноді. Заміна звичного зеленого або чорного чаю – один із найпростіших способів. Щоправда, люди з алергією чи нелюбов’ю до імбиру не беруться до уваги.
Візьміть лемонграс, 2-3 столові ложки очищеного і нарізаного імбиру, літр води і доведіть все до кипіння. Додайте в настояну заварений чай і дайте час напою настоятися. Для смаку можна додати мед, а м’яту та лід – для прикраси.
Читайте також: 7 страв, названих на честь історичних особистостей
Фактично синонім для слова лимонад – цукор. Але якщо замінити його на мед, вийде не тільки корисніша заміна, але і більш пікантна. До свіжого апельсинового соку додайте кілька столових ложок меду, газовану воду, прикрасьте льодом, свіжою м’ятою і часточкою апельсина.
У ємність з льодом помістіть 1-2 чайні ложки куркуми, мед за смаком, 1-2 склянки молока (кокосового, коров’ячого або мигдального – вибирайте самі). Збийте весь вміст і перемішуйте до повного з’єднання молока та куркуми. Для смаку можна додати ваніль чи корицю.