UA
RU

Boss показали у Лондоні 10-метрові голограми Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо: як це було

Boss побили всі рекорди весняних рекламних кампаній. Модний бренд показав у центрі Лондона 10-метрові голограми Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо. 

Boss показали у Лондоні 10-метрові голограми Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо: як це було-Фото 1

Німецький модний бренд Boss запустив наймасштабнішу рекламну кампанію сезону Весна 2024. Вони показали 10-метрові голограми своїх амбасадорів — бразильської моделі Жизель Бюндхен і південнокорейського актора Лі Мін Хо. Зображення можна було побачити у Лондоні перед Тауерським мостом. 

Boss показали у Лондоні 10-метрові голограми Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо: як це було-Фото 2

«Інновації відіграють важливу роль у нашій стратегії. Наша мета — досягнення впливу на споживачів у великих масштабах і створення чогось інтригуючого. Голограма — найактуальніше вираження нашого дослідження щодо використання технологій у комунікаціях. Вона також допомагає створити захоплюючий контент, яким можна поділитися та який запам’ятається. А ще дасть нові враження нашій аудиторії. Результатом стануть позитивні асоціації щодо нашого бренда», — розповіли у Boss. 

Boss показали у Лондоні 10-метрові голограми Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо: як це було-Фото 3

Окрім Жизель Бюндхен і Лі Мін Хо у весняній кампанії Boss знялися й інші зірки. Це акторка і співачка Сьюкі Вотергаус, модель Адвоа Абоа, тенісист Маттео Берреттіні.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Boss

Читайте також: РЕЙТИНГ НАЙБАЖАНІШИХ БРЕНДІВ І РЕЧЕЙ: НАЙКРАЩІ — PRADA І THE ROW

Статьи по теме