UA
  RU

  DRESSX і TTSWTRS: Колаборація у Метавсесвіті

  Бренд одягу TTSWTRS і найбільший міжнародний ритейлер цифрового одягу DRESSX представляють колекцію у Метавсесвіті. TTSWTRS став першим українським брендом, який випустив AR капсулу з  DRESSX: вибрані речі з колекції AI Met a Woman тепер можна приміряти у доповненій реальності, використовуючи лише телефон.


  DRESSX і TTSWTRS: Колаборація у Метавсесвіті-Фото 1

  DRESSX повідомив о партнерстві з одним с найпопулярніших українських брендів TTSWTRS, який люблять и носять Ірина Шейк, Джулія Фокс, Граймс, Мей Маск, Картні Кардаш’ян, Ніна Кравіц і багато інших. На рахунку DRESSX співробітництво з такими світовими компаніями, як Google UK, H&M, Farfetch та іншими. Це перше співпраця компанії цифрового одягу з українським брендом. 


  DRESSX і TTSWTRS: Колаборація у Метавсесвіті-Фото 2

  У Метавсесвіті можна приміряти signature моделі з останньої колекції AI Met a Woman – лаковану косуху з технологічним принтом, створеним у співпраці з пакістанським 3D-художником Таймуром Акбаром Ханом, а також чорну сукню з пишною спідницею і корсетом, яка стала результатом переосмислення за допомогою роботизованих деталей. У цій колекції TTSWTRS змоделював момент зустрічі штучного інтелекту з сучасною жінкою. Результат зустрічі – неминучий тріумф жінки: від штучного інтелекту залишається лише слід у вигляді силуетів і принтів на одязі.

  Читай также: Джанет Джексон призналась, что ее брат Майкл дразнил ее из-за веса 


  DRESSX і TTSWTRS: Колаборація у Метавсесвіті-Фото 3

  “Наша команда завжди прагнула дивитися у майбутнє і передбачати тенденції. Ми дуже раді взяти участь у подоланні розриву між цифровим світом і реальністю, перетинаючи ці невидимі кордони. AR дає нам можливість випробувати речі у цифровому світі, і тільки потім створити їх у реальності. AR-рішення – це одночасно екологічно і розумно”, – говорить засновниця і дизайнерка TTSWTRS Анна Осмехіна.

  DRESSX і TTSWTRS: Колаборація у Метавсесвіті-Фото 4
  “Ми дуже пишаємося співпрацею з TTSWTRS і раді привнести унікальну естетику бренду у Метавсесвіт з DRESSX. Спостерігаючи за вражаючим розвитком TTSWTRS останні кілька років, ми впевнені, що цифровий вимір надасть бренду ще більше можливостей для розвитку і допоможе прихильникам TTSWTRS стати частиною метаруху у моді”, – додали Дар’я Шаповалова і Наталія Моденова, співзасновниці DRESSX.

   


  AR-одяг доступний на сайті.

  Статьи по теме