UA
RU

Фаррелл Вільямс представить дебютну колекцію Louis Vuitton у червні

Новий креативний директор Louis Vuitton Фаррелл Вільямс представить свою дебютну колекцію у червні під час Паризького тижня чоловічої моди. 

Фаррелл Вільямс дебютна колекція Louis Vuitton

У лютому Фаррелла Вільямса призначили креативним директором Louis Vuitton. Співак став наступником Вірджила Абло і почав керувати чоловічою лінією бренда. Свою дебютну модну колекцію він представить під час Паризького тижня чоловічої моди. Показ Louis Vuitton відбудеться 20 червня — у день відкриття Тижня. 

Це шоу — одне з найочікуваніших подій Паризького тижня чоловічої моди, який проходитиме з 20 по 25 червня. Цього сезону буде представлено 43 покази та 38 презентацій. Минулого року любителі моди побачили 39 показів та 37 презентацій.

Фаррелл Вільямс дебютна колекція Louis Vuitton

Фаррелл Вільямс — співак, музичний продюсер. Він — володар Grammy і автор хітів Happy, Get Lucky, Blurred Lines, Drop It Like It’s Hot, That Girl. Вільямс також має успіх у сфері моди і краси. Він запустив косметичний бренд Humanrace та створив декілька колекції вуличного одягу. В його резюме є й співпраця з відомими модними брендами: Adidas, Moncler, Comme des Garcons.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Pharrell

Читайте також: ПІТЕР ДО СТАВ НОВИМ КРЕАТИВНИМ ДИРЕКТОРОМ HELMUT LANG

Статьи по теме