UA
  RU

  Marianna Senchina презентувала лімітовану капсулу The HOLIDAY

  Очікування свята інколи краще за саме свято — головний месседж релізу Marianna Senchina. У колаборації з ЦУМдизайнер підготувала лімітовану капсулу The HOLIDAY до сезону вечірок, представивши вишукані богемні образи. І якщо для бренду характерні ошатність, іронічність та непоказна сексуальність, то у святковій капсулі ці якості піднесені в абсолют.
  
  Маріанна Сенчина 3
  Маріанна Сенчина 5  Маріанна Сенчина 6
  Маріанна Сенчина 89 
  Маріанна Сенчина 7

  Естетика, у авторстві якої неможливо помилитися, витримана в рамках головної сарторіальної формули бренду: оксамит, декор з кристалів, вічно актуальний принт polka dot та об’ємні рюші. У капсулі представлений один з найбільш впізнаваних айтемів бренду: сукня-жакет зі спущеною лінією плечей та рукавами-буфами, у варіації з класичного червоного оксамиту. Маріанна Сенчіна не визнає напівмір: якщо довжина, то виключно міні або високий розріз, якщо демонстрація шкіри — то відкриті плечі або глибокі вирізи. Що ж до декору, то більшість елементів створені майстрами бренду вручну. Саме лише виготовлення аплікацій з квітів для корсету займає понад десять годин.


  Маріанна Сенчина 8

  Маріанна Сенчина 4


  Маріанна Сенчина 2

  Маріанна Сенчина 1

  Total look бренду неможливий без лінійки аксесуарів: обручів з бантами та вуаллю, “оперних” рукавичок з об’ємними рюшами. Головну роль відіграють футуристичні капелюхи з вуаллю, прикрашені розсипами кольорового гліттеру. Вони надають свіжого звучання стайлінгу колекції та створюють відчуття іскристого свята. А якщо вірити у дива, вони обов’язково траплятимуться!


  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ОТ ПЕРВОГО ЛИЦА: ПРИЯНКА ЧОПРА-ДЖОНАС О СЪЕМКАХ В “ВОСКРЕШЕННОЙ” “МАТРИЦЕ” 

  Статьи по теме
  x
  x