UA
RU

Співачка Розалія — новий амбасадор Dior

Редагувати переклад

Французький модний дім Dior обрав нового амбасадора. Ним стала іспанська співачка, володарка музичних премій Grammy Розалія. 

Співачка Розалія амбасадор Dior

Іспанська співачка, володарка музичних премій Grammy Розалія стала новим амбасадором французького модного дому Dior

«Відзначаючи пристрасну синергію між модою, продуктивністю та музикою, ми раді оголосити співачку та авторку пісень Розалію новим амбасадором Dior. Її природна унікальність і магнетична аура сяють у кожному позачасовому ансамблі від Марії Грації К’юрі. Відображаючи вроджену грацію та грайливий шарм, вона демонструє свою переконливу елегантність із вражаючою споглядальністю. Відома місткиня уособлює яскраву оду свободі. Кожен її жест натхненний художнім вираженням», — пояснили свій вибір у Dior. 

Співачка Розалія амбасадор Dior

Нову амбасадорку привітала й креативна директорка жіночої лінії Dior Марія Грація К’юрі:

«Ласкаво просимо до родини Dior! Я дуже рада тому, що Розалія стала новим глобальним амбасадором модного дому. Завжди була великою шанувальницею її музики. А також її вміння поєднувати своє іспанське музичне коріння з сучасним духом. Дуже радію, що Розалія стала новою жінкою Lady Dior і розділила цю подорож разом з нами».

Співачка Розалія амбасадор Dior

Рекламна кампанія сумок Lady Dior стала першою для Розалії у якості амбасадорки французького модного дому. Раніше сумки Lady Dior рекламували акторки Наталі Портман і Шарліз Терон.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Collier Schorr / Dior

 

Статьи по теме