UA
RU

Співак Usher знявся в рекламі білизни Skims

Редагувати переклад

Співак Usher знявся в новій рекламній кампанії білизни Skims. А також запускає новий альбом, який буде доступний на сайті бренда Кім Кардаш’ян.

Usher в рекламі білизни Skims

Американський співак Usher став зіркою нової рекламної кампанії чоловічої білизни Skims. Кім Кардаш’ян запустила чоловічу лінійку минулої осіні. Тоді Skims Mens рекламували зірки спорту. У фірмовій білизні позували найкращий бомбардир національної збірної Бразилії з футболу Неймар, учасник NBA All-Star Шай Гілджес-Александер та найкращий захисник NFL 2022 року Нік Боза. 

Usher в рекламі білизни Skims

Usher представив речі із двох колекцій — базової Skims Cotton і більш легкої Skims Stretch. Цікаво, що разом із білизною співак рекламує й новий альбом Coming Home. Його цифрова версія буде доступна на сайті Skims вже 9 лютого. Тут також буде представлений бонус-трек під назвою Naked. 

Usher в рекламі білизни Skims

«Кім — мій давній друг. Вона завжди мене підтримувала. Так співпраця над кампанією, яка підкріплює наші обидва довгоочікувані запуски, мала сенс. Запуск цієї кампанії напередодні багатьох віх у кар’єрі — як момент повного кола. Коли Skims підтримує випуск мого нового альбому Coming Home. Зважаючи на те, як я рухаюся, мені дуже важливо бути у комфортному одязі. Skims — це сприйняття того, ким ви є, зсередини та зовні. І відчуття сили, коли можеш виразити себе», — розповів співак.

Usher в рекламі білизни Skims

Реклама вийшла в правильний момент. Вже 11 лютого Usher виступить Super Bowl Halftime Show 2024. Тож ім’я співака зараз у всіх на вустах. 

Usher в рекламі білизни Skims

Usher в рекламі білизни Skims

Usher в рекламі білизни Skims

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Donna Trope / Skims

Читайте також: АКТОР ДЖЕРЕМІ АЛЛЕН ВАЙТ ЗНЯВСЯ У РЕКЛАМІ БІЛИЗНИ CALVIN KLEIN

Статьи по теме