UA
RU

Велогонщиця Марі Патуйє стала амбасадором Dior

Редагувати переклад

Велогонщиця Марі Патуйє, двократна бронзова призерка Паралімпійських ігор у Токіо та п’ятиразова срібна призерка чемпіонату світу з паравелоспорту на треку, стала амбасадором Dior. 

Велогонщиця Марі Патуйє стала амбасадором Dior-Фото 1

Група LVMH і Модний дім Dior заявили про співпрацю з велогонщицею Марі Патуйє. LVMH підтримає спортсменку, а вона стане амбасадором Dior на Паралімпійських іграх у Парижі. Марі Патуйє — двократна бронзова призерка Паралімпійських ігор у Токіо та п’ятиразова срібна призерка чемпіонату світу з паравелоспорту на треку. Окрім спортивної кар’єри, вона є лікарем загальної практики. Марі також бореться проти сексизму і гомофобії у спорті. 

Велогонщиця Марі Патуйє стала амбасадором Dior-Фото 2

LVMH — преміум-партнер Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року. Група вже розробила дизайн олімпійських та паралімпійських медалей. Вона стане спонсором естафети Олімпійського вогню. Її модні бренди візьмуть участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор.

Велогонщиця Марі Патуйє стала амбасадором Dior-Фото 3

Також LVMH підтримає певних французьких спортсменів. Марі Патуйє — п’ята спортсменка, яка приєдналася до олімпійської команди амбасадорів групи. З Модними домами вже співпрацюють плавець Леон Маршан, гімнастка Мелані де Хесус дус Сантус, фехтувальник Енцо Лефор, тенісистка Полін Дерулед

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior

Читайте також: ДАТИ ТИЖНІВ МОДИ У ПАРИЖІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ ОЛІМПІАДУ-2024

Статьи по теме