UA
RU

Вікторія Бекхем створила капсульну колекцію для Mango

Британська дизайнерка Вікторія Бекхем створила капсульну колекцію для іспанського бренда Mango. Речі з’являться у продажі 23 квітня. 

Вікторія Бекхем створила капсульну колекцію для Mango-Фото 1

Mango об’єдналися з Вікторією Бекхем. Британська дизайнерка створила капсульну колекцію для іспанського бренда. Колекція Victoria Beckham x Mango повністю розроблена Вікторією Бекхем. Усі речі створені у стилі бренда дизайнерки Victoria Beckham. У колекції поєднуються класична британська розкіш, сучасність, якість і жіночність. Вона надійде в міжнародний продаж 23 квітня 2024 року.

Нова колекція приурочена до 40-річчя Mango. Це — не перша колаборація іспанського бренда з іншими модними брендами, художниками і дизайнерами. Зокрема вони співпрацювали з SIMONMILLER, Camille Charrière та Pernille Teisbaek. Колаборація є частиною стратегічного плану Mango на 2024-2026 роки. Цей план має посилити позиції компанії та допомогти отримати загальний оборот у понад 4 мільярди євро. А також просунути диференційовані ціннісні пропозиції. Mango робить ставку на власний дизайн, широкі асортимент у різних стилях і позиціонує вищу якості у порівнянні з конкурентами.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Mango

Читайте також: H&M І ROKH ПРЕДСТАВЛЯТЬ СПІЛЬНУ КОЛЕКЦІЮ

Статьи по теме