UA
RU

Зендая стала амбасадором Louis Vuitton

Редагувати переклад

Зендая стала новим амбасадором Louis Vuitton. Французький Модний дім показав першу рекламну кампанію з американською акторкою. 

Зендая амбасадор Louis Vuitton

Зендая представила сумки Capucines. Зйомки проходили на Французькій Рив’єрі — у містечку Рокбрюн-Кап-Мартен неподалік Монако. Знімали нову рекламну кампанію модні фотографи Мерт і Маркус. 

Зендая амбасадор Louis Vuitton

Чутки про те, що Зендая представлятиме Louis Vuitton ходили давно. LV навіть затримали свій останній показ на Тижні моди, бо акторка не встигала на початок шоу. До речі, на тому показі стався неприємний випадок. Поруч із Зендаєю був її стиліст Лоу Роуч. Акторку посадили на перший ряд, а стиліста направили на другий. Роуч дуже образився і навіть заявив, що кидає професію.

Зендая амбасадор Louis Vuitton

Проте його заява виявилася неправдою. Лоу Роуч залишився у моді, досі співпрацює із своєю зірковою клієнткою і навіть стилізував цю нову рекламну кампанію Louis Vuitton Capucines. 

Зендая амбасадор Louis Vuitton

Сумка Capucines була випущена в 2013 році. Модель назвали на честь паризької вулиці Rue Neuve-des-Capucines, де Луї Віттон відкрив свій перший магазин у 1854 році. Раніше сумку рекламували Мішель Вільямс, Емма Стоун, Алісія Вікандер, Леа Сейду, Кейт Бланшетт.

В Louis Vuitton вважають, що нова амбасадорка робить кампанію Capucines грайливою і яскравою: Зендая випромінює сміливість і жіночість, які притаманні бренду.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Louis Vuitton

Читатйте також: НАЙКРАЩИЙ ФУТБОЛІСТ СВІТУ ЛІОНЕЛЬ МЕССІ В РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ LOUIS VUITTON