5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку

Редагувати переклад
Осінь - час довгих домашніх вечорів, коли максимально хочеться оточити себе комфортом та затишком. Допоможуть це зробити деталі. Ми заглянули в колекції до українських брендів та вибрали п'ять речей, які додадуть трохи магії цьому дощовому сезону.

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 1

Ліжник GUSHKA

GUSHKA – український бренд, який народився в Карпатах. Його команда відроджує давні традиції і створює неймовірні речі з вовни. Одна з найпопулярніших їх позицій – це ліжники, якими можна вкриватися чи декорувати оселю. Без перебільшення – це 100% тепла та любові.

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 2

Аромат для дому ABC Aroma

Восени гостро хочеться обіймів та затишку. А ще цю пору неможливо представити без гарбузів – одного з основних продуктів в українській традиційній гастрономії. Український бренд нішевої парфюмерії ABC Aroma зміг поєднати ностальгічні спогади з бабусиної кухні  і запахи цих ще теплих осінніх днів. Головною скрипкою їх аромату під літерою N є саме гарбуз, який поступово розкривається пряною гвоздикою, корицею та імбиром.

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 3

Ваза CLAY

Домашній затишок – це індивідуальне поняття. Комусь важливі аромати, хтось оточує себе м’якими фактурами, а хтось не представляє свою оселю без свіжих квітів. Останнім пропонуємо придивитися до ваз українського бренду CLAY. Це виготовлена вручну кераміка родом зі Слов’янська, яка прикрасить вашу оселю чи стане класним подарунком.

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 4

Скатертина OSELYA Home & Garden

А як щодо того, щоб у вихідні зібрати вдома гостей, посадити всіх за одним столом і наповнити листопадовий вечір душевними розмовами, сміхом та усмішками? Саме такі думки виникають при першому погляді на колекцію домашнього декору OSELYA Home & Garden. Наш фаворит – лляна скатертина, оздоблена джутовою косою та унікальним орнаментом з переплетення трипільських символів: Бескінечності створення світу та Жіночого начала.

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 5

Чашка Lebet

З настанням осені кількість чаю в організмі збільшується в кілька разів, тому до вибору посуду, що надихає, пропонуємо підійти з особливою увагою. Нам подобається як у цій категорії працює молодий бренд LEBET, який в своїх дизайнах поєднує лаконічність та фірмовий український наїв.

 

5 речей від українських брендів для створення домашнього затишку-Фото 6

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД WHITE SPRUT ВИПУСТИВ ЛІНІЙКУ UPCYCLE СВІЧОК 

Статьи по теме