Golden hour: бренд O.TAJE презентує новий літній дроп

Натхненні ловити кожен момент цього літа, команда бренду O.TAJE презентує новий summer-дроп.

Golden hour: бренд O.TAJE презентує новий літній дроп-Фото 1

Енергія літнього сезону активна та насичена, проте серед метушні та поспіху саме літо з його теплом, розслабленістю та легкістю нагадує нам про важливість вповільнюватися та знаходити насолоду в моменті: в природі, яка оживає, в подиху вітру спекотного дня, в літній зливі та golden hour, найкрасивішому моменті доби.

 

Теплі кольори, золоте сяйво, нескінченний спокій. Під час створення нового літнього дропу та кампейну бренд надихався моментом golden hour — коли весь світ ніби наповнюється золотом сонця та неймовірним відчуттям тепла, коли хочеться зупинитися, зануритися в себе та відчути, як це тепло, мов обійми, огортає тебе. O.TAJE зробили ставку на традиційний для бренду легкий літній трикотаж, а також віскозу та льон — найкомфортніші матеріали для спекотного сезону, — щоб якнайкраще передати ці відчуття та асоціації.

Golden hour: бренд O.TAJE презентує новий літній дроп-Фото 2

Golden hour: бренд O.TAJE презентує новий літній дроп-Фото 3

Новий літній дроп від O.TAJE — про одяг, в якому почуваєшся собою, про легкість та прості силуети. Щоб ніщо не відволікало від моменту, але було для нього найкращим фоном.

Це перший експеримент для бренду з новими матеріалами: мікс льону та віскози, а також віскози з натуральним шовком. На літо 2024 O.TAJE, окрім трикотажних виробів, пропонує лляні сети із шортів та жилетів (актуальна альтернатива топам цього сезону), трендові спідниці максі А-силуету, сукні з оголеною спиною, а також лаконічні міні, що стануть базою на щодень. Бренд зробив ставку на стриману базову палітру: молочний, беж, чорний.

Читайте також: ОСОБЛИВЕ ЛІТО ДЛЯ ОСОБЛИВОЇ ДІВЧИНИ: ALICE K ТА BLACKSEATRIBE ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ПЕРШУ КОЛАБОРАЦІЮ

Golden hour: бренд O.TAJE презентує новий літній дроп-Фото 4

До нового дропу також увійшли трикотажні новинки: нові моделі топів у рубчик з лініями, що створюють цікаві силуети, жилети на гудзиках, трикотажні сукні-бандо, а також вже бестселер бренду, сукня THORA з декоративними гудзиками в новому карамельному відтінку.

Дроп Golden hour від O.TAJE доступний на сайті бренду з 14 червня.

Статьи по теме