UA
RU

Настрій моди нульових у літній колекції бренду FORMA

Редагувати переклад
Міленіум — епоха, на яку сучасний світ озирається з ностальгією. Властивої їй безтурботності, сміливості та яскравості так і хочеться додати до сучасних буднів. Саме це й зробив у новій літній колекції український бренд FORMA, що поєднав разом соковиті відтінки, низьку посадку та декоративні елементи, притаманні 2000-м, з характерною для них лаконічністю.

Forma 13

«Настрій моди нульових сьогодні актуальний як ніколи, проте ми прагнули продемонструвати сучасний погляд на цю досить кітчеву й навіть іронічну стилістику. Тому й поєднали її з простими лініями, зрозумілим і комфортним кроєм, струмливими тканинами», — розповідають у FORMA.

За версією бренду FORMA цього літа не обійтися без легких костюмів зі штанів на гумці й укорочених сорочок, що ледь прикривають живіт; шовкових комплектів, що компенсують зухвалу довжину міні строгістю струмливих сорочок, а також суконь з делікатним атласним сяянням. Без цього матеріалу в нульових неможливо було уявити жодного модного
гардероба.

Forma 45

Forma 15

Forma 34

Ще одна важлива деталь колекції — вив’язані вручну вироби, що відсилають нас до традиційних українських ремесел.

«Ручна робота підвищує цінність кожної речі, робить її унікальною й значущою. А це одна з наших ключових цінностей — виготовляти одяг й аксесуари, що не просто передають наш настрій у певний період, а й над якими абсолютно не владні сезонні тенденції», — розповідають у FORMA..

У новій колекції до таких вічних цінностей належать вив’язані вручну сумки й сітчасті спідниці з ажурним плетінням.

Forma 14

Forma 2

Forma

Forma 12

Читайте також: SUSTAINABLE TALK: УКРАЇНСЬКА ДИЗАЙНЕРКА ОЛЬГА МУЛ, РЕДИЗАЙН-БРЕНД MUL_OLGA

Статьи по теме