UA
RU

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO

Редагувати переклад
Легендарний український бренд трикотажу RITO представляє свою нову колекцію під назвою «Метафізика чистого кольору». Продовжуючи працювати з темою мистецтва (минулого року в RITO Group вийшла капсула за мотивами картин Марії Примаченко) осінню колекцію бренд присвятив творчості одного з найвідоміших українських художників сучасності — Анатолія Криволапа.

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 1

Прості форми та фірмове поєднання синього і червоного знайшли своє відображення в трикотажних брючних костюмах та сукнях, затишних кардиганах та жилетках, пальто та светрах з теплої і приємної на дотик пряжі мериноса. Не забули й про білий колір — символ чистого полотна, з якого починається будь-яка робота митця.

«Це наш спосіб популяризувати сучасну українську культуру. Створювати не просто одяг, а речі з історією. Я надзвичайно щаслива, що ідея колаборації моди та живопису відгукнулась пану Анатолію. Не буде перебільшенням сказати, що кожен предмет з цієї колекції — витвір мистецтва», — каже Тетяна Абрамова, засновниця та CEO RITO Group.

Особливої уваги заслуговує светр, в якому завдяки складній техніці в’язки кобальтовий синій плавно переходить у багряний — це відсилка до відомої роботи Криволапа «Степ».

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 2

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 3

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 4

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 5

«Саме ці кольори та їх поєднання були приводом звернутись до творчості Анатолія Криволапа. Палітра його робіт унікальна! Вражаючий червоний, синій, жовтий, пурпуровий і одночасно такий затишний, зрозумілий сюжет. Я запам’ятала фразу пана Анатолія: “Кольорові сполучення — це нервові клітини, які створюють відчуття”. Саме це відчуття я намагалась втілити в колекції FW 23-24», — каже дизайнерка бренду RITO Альона Пікуль.

Зйомки кампейну колекції проходили в майстерні Анатолія Криволапа на Андріївському узвозі. На фото авторства Дениса Манохи модель в речах RITO ніби розчиняється в інтер’єрах студії або стає продовженням картини художника.

«Цікаво та хвилююче було проводити знімання саме в майстерні пана Анатолія. Там відчувається особлива атмосфера. Я б назвав це упорядкованим хаосом: у кутку лежать тюбики з фарбою, розставлені пензлі, картини, на підвіконні чайник… все наче хаотично, але дуже гармонійно, художньо, композиційно упорядковано. Концентрована творчість», — каже фотограф Денис Маноха.

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 6

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 7

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 8

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 9

Творчість Анатолія Криволапа в новій колекції українського бренду RITO-Фото 10

Фотограф: Денис Маноха

Стиль: Діана Онацька

Візажист: Світлана Римакова 

Модель: Дарина Азовська, MZM Models

Читайте також: KYIV DESIGN WEEK ВПЕРШЕ ЦЬОГО РОКУ ПРОВОДЯТЬ ОДНОЧАСНО В УКРАЇНІ ТА ШВЕЙЦАРІЇ 

Статьи по теме