UA
  RU

  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва

  Редагувати переклад
  Українська компанія підтримки користувачів, SupportYourApp, відзначає 10-річчя відкриттям третього київського офісу, розробленого відповідно до міжнародних стандартів безпеки.
  
  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 1

  У 2010 році Internet Investments Group (IIG) обрала 21-річну Дар’ю Лещенко тимчасовим керівником відділу підтримки користувачів. Зіткнувшись із викликами в команді, новопризначена Дар’я була змушена перебудувати цілий відділ з нуля. Через місяць вона зібрала нову команду, а трохи згодом отримала першого міжнародного клієнта. 


  Внутрішній відділ підтримки клієнтів виріс в окрему компанію — SupportYourApp. З Дар’єю Лещенко у ролі СЕО, SupportYourApp завоювала ІТ-клієнтів у 28 країнах та вийшла в ТОП-3 провайдерів послуг підтримки користувачів у Європі. 

  SupportYourApp — одна з небагатьох українських компаній, що продовжила зростати навіть під час економічної кризи й зараз налічує 600 людей в команді


  Наблизившись до такої кількості спеціалістів, SupportYourApp вирішила відкрити третій офіс, який був спроектований відповідно до стандартів PCI DSS Level 1*.

  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 2

  Читай также: Мужчина говорит: актер студии «Квартал 95» Евгений Кошевой


  Дизайн нового офісу розробила київська дизайнерка Анна Компас. 

  Подібно до головного офісу SupportYourApp, відомого муралами українських художників, третій офіс розмістить на своїй території понад два десятки картин сучасних митців. 

  “За останні роки мистецтво стало частиною нашої корпоративної культури. Ми не просто створюємо креативний простір з різнокольоровими стінами. Наша мета — наповнити цей простір сенсом, розповісти історії українських митців через їхні твори, створити духовно багату атмосферу для команди.  Ми хочемо, щоб люди в нашій компанії та клієнти знали сучасних українських художників», коментує Дар’я Лещенко, СЕО SupportYourApp.  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 3

  Деякі картини будуть стаціонарними, тоді як інші колекції змінюватимуться. У новому офісі можна побачити оригінали творів Юрія Болси, Олександра Гребенюка, Олексія Кондакова, “Літографської Майстерні “30” та принт-студії “EtchingRoom 1”. Єдиним іноземним митцем, чиї картини будуть представлені в SupportYourApp, стане Ніколас “alfalfa” Санчес з Уругваю.  


  Читай также: Войти в IT: как устроиться на работу после курсов?

  Новий офіс відкрив двері 1 жовтня для своїх перших резидентів — HR-відділу. З ростом компанії до них приєднаються нові департаменти.  

  *PCI DSS Level 1 — стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток, розроблений Радою зі стандартів безпеки індустрії платіжних карток. Він був заснований платіжними системами Mastercard, American Express, JCB і Discover.


  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 4

  Про компанію

  SupportYourApp — це українська Support-As-Service компанія, що надає повний спектр послуг підтримки клієнтів із фокусом на ІТ-індустрію. Вона входить до ТОП-3 компаній підтримки користувачів в Європі. 

  SupportYourApp була заснована у 2010 році Дар’єю Лещенко та Петром Бондаревським, і входить до групи IIG. За 10 років проект виріс до 600 спеціалістів та трьох офісів у Києві. 

  SupportYourApp надає послуги 31 мовами для 120 клієнтів із 28 країн. В портфоліо компанії такі бренди як MacPaw, Lime, Calm, Mastercard, Boinx та інші. 

  Арт-об’єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 5

  Крім послуг підтримки користувачів, SupportYourApp займається розробкою програмного забезпечення, включаючи власну CRM-систему, лайв-чати, чат-бот конструктори та інструменти підвищення продуктивності на основі технологій штучного інтелекту.

  На основі сервісів SupportYourApp була створена окрема компанія — LabelYourData, яка надає послуги розмітки даних для машинного навчання. 

  Статьи по теме