Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH 

Редагувати переклад
До Різдва Макс Барських презентує англомовну роботу Rich, зняту в гумористично-гротескному стилі і присвячену актуальності питання людяності, життєвих цінностей та регресу особистості. Новий трек став 3 релізом у співпраці з міжнародним лейблом Warner Music Poland й знаменує повернення співака до роботи над англомовним альбомом.

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 1

Новий відеокліп співака став найскладнішим за усю творчу співпрацю Макса з режисером Аланом Бадоєвим. 200 чоловік знімальної групи, місяць підготовки, три доби зйомок нон-стоп  та 2 роки очікувань — саме стільки зусиль знадобилося Барських та Бадоєву, аби нову роботу побачив світ.

На відео артист з’являється в 5 несподіваних образах: жебрака, Людовіка XIV, єгипетського фараона, “вовка з Уолл Стріт”  та первісної людини й за декілька хвилин разом з глядачем проходить шлях від різдвяної мрії про фінансову незалежність до моральної деградації.

«Я дуже пишаюся цією роботою, бо вона свідчить про те, яке потужне виробництво було в довоєнній Україні. Не виїжджаючи з улюбленого міста, ми могли створювати Голлівуд, Боллівуд і навіть щось більше. 200 чоловік три доби працювали над тим, аби створити красиву історію та подарувати глядачеві свято…Сьогодні подібне, на жаль, неможливе. Багато професіоналів або поїхали з країни, або на фронті. Але я точно знаю, що усе буде відновлено, бо ми дуже талановита нація!» — коментує нову відеороботу Бадоєв.

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 2

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 3

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 4

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 5

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 6

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 7

Макс Барських повертає “Вовка з Уолл Стріт” у новому кліпі RICH -Фото 8

Нагадаємо, що за тиждень до офіційної прем’єри в кінотеатрі «Оскар» співак оголосив допрем’єрний показ кліпу RICH, в рамках якого разом з глядачами та Благодійним фондом  Володимира Яценка вдалося зібрати кошти на придбання 12 FPV дронів, які за сприянням фонду Trinity Foundation відправилися українським військовим на схід.

Читайте також: СПЕЦПРОЄКТ «КОРІННЯ»: НАТАЛІЯ ЖИЖЧЕНКО (ОНУКА) ПРО ОПІШНЯНСЬКЕ ГОНЧАРСТВО ПОЛТАВЩИНИ 

Статьи по теме