UA
RU

Рідлі Скотт відновлює зйомки фільму «Гладіатор 2»

Редагувати переклад

Наступного тижня режисер Рідлі Скотт відновить зйомки фільму «Гладіатор 2». Знімальна группа працюватиме з 4 грудня на Мальті. 

Рідлі Скотт відновлює зйомки фільму "Гладіатор 2"

Режисер Рідлі Скотт відновить зйомки історичного фільму «Гладіатор 2» наступного тижня. Як повідомляє видання Variety, знімальний процес продовжиться з 4 грудня на Мальті. Зйомки «Гладіатора 2» відклали влітку через голлівудський страйк акторів. 8 листопада було досягнено угоди з профспілкою акторів щодо підвищення зарплати та використання штучного інтелекту в кіно та на телебаченні. Тож студії змогли відновити роботу над розпочатими проєктами.  

У новому фільмі «Гладіатор 2» головну роль виконує ірландський актор Пол Мескаль, який цього року номінувався на «Оскар». Тут зіграють Педро Паскаль, Джозеф Квінн, Баррі Кіоган. А також володар двох «Оскарів» Дензел Вашингтон, який найближчим часом втілить ще одного історичного персонажа — карфагенського полководця Ганнібала. Виконавець головної ролі у стрічці «Гладіатор» Рассел Кроу в другій частині не зіграє. Герой Кроу — Максимус — гине у кінці першого фільму, тож у сиквелі його не буде.

Прем’єра стрічки «Гладіатор 2» запланована на 22 листопада 2024 року. Перший фільм отримав п’ять премій «Оскар». Зокрема, «Гладіатор» став найкращим фільмом року. А Рассел Кроу — найкращим актором. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gladiator Movie

Читайте також: НАЙМАСШТАБНІШІ БАТАЛЬНІ СЦЕНИ У ДРУГОМУ ТРЕЙЛЕРІ ФІЛЬМУ РІДЛІ СКОТТА «НАПОЛЕОН»

Статьи по теме