Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»

Редагувати переклад
З 2 листопада в широкий національний прокат вийшла дебютна повнометражна стрічка Соломії ТомащукМіж нами”. Фільм представили режисерка Соломія Томащук, виконавці головних ролей Ірма Вітовська та  Дмитро Сова.

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 1

У цей важливий вечір на прем’єрі зібралася творча команда фільму: режисерка та співавторка сценарію Соломія Томащук, сценарист та оператор Юрій Дунай, актори Ірма Вітовська, Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова, Євген Ламах, Михайло Дзюба, Євген Єфремов та Сергій Детюк.

Продюсерка стрічки Поліна Герман наразі перебуває в Америці і не змогла бути присутньою особисто, але для неї цей фільм є важливим кроком до популяризації українського жанрового кіно.

“Це дуже цікавий досвід спостерігати за прем’єрою власного фільму онлайн,  але я щаслива, що нарешті ми виходимо в прокат і що велика частина команди змогла прийти в Києві на прем’єру.  Найголовніша місія будь-якого фільму —  залишити глядача небайдужим, а у нас саме таке кіно. І я вдячні всій команді, що нам вдалося створити якісну, глибоку жанрову стрічку в Україні”, — коментує Поліна Герман.

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 2

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 3

Сценарій до фільму  режисерка Соломія Томащук писала у співавторстві з оператором Юрієм Дунаєм. Це історія двох жінок, що несподівано стають заручниками обставин і власних рішень. Заручниками вибору між правдою і брехнею, зрадою і вірністю, заручниками таємниці, що є між ними.

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 4

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 5

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 6

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 7

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 8

Жіночий нуар: у Києві відбувся допрем’єрний показ драми-трилера «Між нами»-Фото 9

“Ідея написати психологічний трилер виникла не одразу, але ми дуже раді, що змогли зробити щось нове для українського кінематографу. «Між нами» — нуар, котрий занурить глядача в заплутану історію з непередбачуваним фіналом. Щоб дізнатися природу взаємовідносин двох героїнь глядачу варто додивитися фільм до кінця. Адже не все так однозначно…” — режисерка Соломія Томащук.

Під час допрем’єрних показів команда «Між нами» оголосила збір на підтримку 3-х підрозділів, у яких служать творці фільму, що з початком повномасштабного вторгнення відмовилися від свого звичного життя та стали до лав ЗСУ. Серед них – режисер монтажу Юрій Хробуст, актор Дмитро Сова, адміністратор майданчика Андрій Костюченко.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: АКТРИСА АНАСТАСІЯ ПУСТОВИТ 

Статьи по теме