UA
RU

Українці обирають членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023: як голосувати

Україна обирає членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Опитування розпочалося сьогодні у застосунку «Дія» і завершиться 17 вересня. 

Українці обирають членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023: як голосувати-Фото 1

Сьогодні у застосунку «Дія» розпочалося голосування за за членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Українцям пропонують обрати артистів, які оцінюватимуть виступи фіналістів Нацвідбору на дитячий пісенний конкурс. Цього року серед кандидатів співачки ALYONA ALYONA, Jerry Heil, Олена Усенко, лідер гурту ADAM Михайло Клименко, вокалістка гурту Go_A Катерина Павленко (Monokate), продюсер Ігор Кондратюк, співак Едуард «ДІЛЯ» Приступа, актор Павло Скороходько. 

Як голосувати за членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Українці обирають членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023: як голосувати-Фото 2

Узяти участь в голосуванні можуть користувачі Дії віком від 14 років. Для цього необхідно авторизуватися в застосунку. Потім обрати розділ «Послуги». Далі — розділ «Опитування». Після цього вже можна віддати голос за одного з кандидатів. Опитування триватиме до 17 вересня. 

До журі зможуть потрапити три кандидати, які наберуть найбільшу кількість голосів. Їм запропонують підписати угоду із Суспільним Мовленням і стати членом журі. Якщо один із трьох переможців не зможе підписати угоду, то стати членом журі запропонують наступному за кількістю голосів кандидату. 

Вже після підписання угоди буде оголошено офіційний список членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Нацвідбор відбудеться 1 жовтня. Разом з глядачами журі обиратиме представника України на Дитячому Євробаченні-2023, що пройде в Ніцці. 

Цієї весни українці обирали в «Дії» членів національного журі Євробачення-2023. Тоді до опитування долучилося понад 724 тисячі користувачів.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Junior Eurovision Song Contest, «Дія»

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ДЕ І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНКУРС

Статьи по теме