UA
RU

alyona alyona, Джамала та інші зірки взяли участь у проєкті на підтримку притулку для тварин

Редагувати переклад

Коти, собаки та їх відомі володарі. 

alyona alyona

alyona alyona

Джамала, alyona alyona, Ахтем Сеітаблаєв, Римма Зюбина, Сергій Танчинець (Без обмежень), Валерій Харчишин (Друга Ріка), Христина Соловій, Дмитро Шуров та інші артисти та музиканти взяли участь у соціальному проєкті «2021: Зірки та звірі», що закликає усіх небайдужих зібрати кошти для найбільшого притулку для бездомних тварин в Україні «Сіріус». 

Зірки знялися зі своїми домашніми друзями, щоб привернути увагу максимальної кількості людей на трагічну долю безпритульних тварин. Результатом цього стала серія фотосесій, зірковий фотоспецпроект, запис відео та видання унікального календаря на 2021 рік. 

Мета проєкту — створення справжнього тимчасового дому для постраждалих від людської жорстокості тварин та будівництво притулку європейського рівня. Зібрані кошти від продажу календаря будуть перераховані на адресу притулку «Сіріус».

Христина Соловій

Христина Соловій

«Придбання календаря у якості подарунку на 2021 рік — найкращий спосіб допомогти нам і
нашим хвостикам – які потребують на корм та лікування», — закликає Олександра Мезінова, директорка притулку «Сіріус». Співавторка «2021: Зірки та звірі» Катерина Судоргіна додає: «Завдячуючи лідерам думок ми зможемо донести до людей важливість цієї проблеми, а також зібрати кошти для притулку. Ми прагнемо нагадати про важливість підтримки наших братів-менших, допомозі притулкам. На жаль, це дуже актуальна тема для нашого суспільства…. Ми маємо завжди пам’ятати, що наші чотириногі друзі дарують нам любов».

Авторкою проєкту виступила фотохудожниця Олена Божко, яка також створювала календарі «12 кадрів» (2014), «Музиканти» (2015), «Поети» (2016), «Байкери» (2017) та інші. 

Нагадаємо, притулок для бездомних тварин «Сіріус» був створений у 2000 році. Наразі у там проживає понад 3 000 собак і котів. 

Читайте також: АРГУМЕНТ: Сергій Мартинюк, лідер рок-гурту «Фіолет», письменник