Закрити
UA
бывшая работа
Мода

Як правильно повертатися на старе місце роботи

Поділись:

Ніхто не знає, як повернеться життя, можливо вам доведеться знову зустрітися зі своїми колишніми колегами.
колишня робота

Пошук нової роботи – це свого роду лотерея, коли не знаєш, чи пощастить знайти хороше місце з приємними колегами та керівництвом або доведеться витрачати багато часу і так нічого не знайти. Після невдалих пошуків з’являється думка, щоб повернутися на колишню роботу з вже звичним колективом та знайомим графіком. Щоб правильно повернутися на колишнє місце роботи, варто враховувати кілька правил для того, щоб все пройде гладко.

Читайте також: ОДИН НА ОДИН: ЯК ДОБУТИСЯ УСПІХУ, ЯКЩО ВИ ІНТРОВЕРТ

Піти на дружній ноті

Спроба повернути собі колишнє місце, яке у вас було, потребує особливих навичок, але головна умова – це попрощатися з усіма на добрій ноті. Якщо ви звільнялися з криками та театральною постановкою, тоді у вас мало шансів реабілітуватися. Але якщо в трудовій книжці стоїть штамп про звільнення за згодою сторін і вас проводжали з сумом та сумом, а не з торжеством в очах, тоді сміливо відправляйте резюме на колишнє місце роботи.

Відхід від роботодавця має велике значення, тому будьте уважні, навмисні та поважні, коли йдете, щоб залишити гарне враження про себе. Зосередьтеся на тому, щоб переконатися, що ви отримали дорогоцінний досвід, працюючи в цій компанії та привнесли свою частку у розвиток її.

– Каже Брендан Браун, віце-президент Global Talent Acquisition в LinkedIn.

колишня робота

Залишайтесь на зв’язку і будьте готові допомогти

Неважливо, скільки часу минуло після того, як ви вирішили змінити місце, намагайтеся підтримувати зв’язок із колишніми колегами. Це буде вам корисно, оскільки ви зможете бути в курсі всього, що відбувається в компанії, стежити за змінами та новими тенденціями. Якщо ви завжди будете на зв’язку, до вас можуть звертатися за допомогою і це плюс до вашої рекомендації, коли вирішите повернутися на колишню вакансію.

У мене були ситуації, коли хтось із теперішніх співробітників підходив до мене і казав: «Гей, Брендан, я не знаю, чи знаєте ви Джесіку, але вона працювала в LinkedIn кілька років тому і зацікавлена ​​у певній вакансії зараз». Найчастіше співробітники тримають зв’язок із колишніми колегами.

Читайте також: НЕБЕЗПЕКА ВАШ БОС ЗНАЄ: РОБОТА НА ДОМУ МОЖЕ БУТИ БІЛЬШ ПРОДУКТИВНОЇ

 

Ставте собі питання

Перш ніж повернутись на колишнє місце роботи, задайте собі питання, чи дійсно ви хочете цього. Попередньо зв’яжіться зі своїми колишніми колегами та запитайте у них, чи є ваше повернення на колишню посаду гарною ідеєю. Наприклад, чи потрібна ваша кандидатура компанії? Чим ви можете бути корисним?
Важливо поставити собі кілька складних питань: ви впевнені, що не можете більше чекати, щоб повернутися? Як щодо вашого зростання у цій галузі? Ви зважили всі плюси та мінуси вашого досвіду роботи? 

Спираючись на ці правила, ми зможете тверезо оцінити, чи варто повертатися і якщо так, тоді дерзайте!

Фото: unsplash.com