UA
RU

Куди піти на вихідних: 6-7 лютого

Ми сумували за офлайн-подіями, і ось нарешті можна спокійно (та з дотриманням всіх вимог безпеки) ходити до музеїв, галерей та концертних зал. А на що звернути увагу цими вихідними – дивіться у списку, який ми склали разом із кураторами виставкової компанії Amuseum Андрієм Качурою та Анастасією Гайдукевич-Качуро!
куда пойти на выходных

Автор колажу: Ірина Татаренко

КОНЦЕРТ

Шуберт, Мендельсон, Брамс. Ансамбль “Київські солісти”, Національна філармонія України

6 лютого

Класична музика ніколи не виходить з моди. Тим паче коли йдеться про улюблених Брамса, Шуберта та Мендельсона у виконанні камерного ансамблю «Київські солісти» під орудою горя Пучкова. У програмі чекає цікавинка – музика Мендельсона до комедії Вільяма Шекспіра «Сон літньої ночі» звучатиме у перекладенні для струнних сучасного українського композитора Олександра Щетинського.

ТЕАТР

“Кицюня”, Сцена 6

6 лютого

кицюня

Чорна комедія у постановці Дикого Театру за п’єсою Мартіна МакДони, відомого ірландського драматурга та режисера (“Залягти на дно в Брюгге”, “Сім психопатів”, “Три білборди на межі Еббінга, Міссурі”). Режисер – Максим Голенко (“Афродизіак”, “Вій 2.0.”). Сучасна п’єса про безжального вбивцю Патріка, якого боїться вся Ірландія. Але навіть він здатний на справжні почуття, і коли з найдорожчою особою трапляється біда — краще не стояти у нього на шляху…

ВИСТАВКА

Виставка живопису «ОДНОповерховий КИЇВ», Музей історії міста Києва

30 січня – 10 лютого

Одноповерховий Київ

Останній вікенд, щоб відвідати затишну та ностальгійну виставку живопису київських художників Юрія Павловича та Петра Мельника, присвячену майже втраченій натурі – одноповерховому Києву. Тихі вулички та дворики, де на сонці сохне білизна, квітнуть фруктові дерева та на дерев’яних ґанках сидять задоволені коти. Як зазначають куратори, роботи художників є водночас мистецькими документами доби та пересторогою сучасним киянам, адже зміни в просторі не завжди роблять його більш естетичним та часто бувають згубними для міського середовища.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ДАНА ПАВЛИЧКО, ВИДАВЧИНЯ

ЦИРК

«Ecolibrum» – цирк нової генерації, Національний цирк України

5 лютого – 28 березня

эколибрум

Нарешті можемо порадіти – цирк не просто відмовляється від шоу з тваринами, а ще й опікується проблемами екології. У виставі «Ecolibrum» розповідають про гострі екологічні проблеми в розважальному цирковому форматі. Виступають артисти цирку та актори відомого театру пластичної комедії «Mimirichi».
Інопланетяни рятують глядачів, а зрештою і всю Землю, з полону страшних Сміттєвого Короля та Королеви. Майбутнє врятовано! Сподобається дітям від 0 до 99, а до 5 років – вхід безкоштовний.

ЕКСКУРСІЇ

Екскурсійний трамвай до Пущі-Водиці, Контрактова площа

7 лютого

Київ трамвай Пуща-Водиця

Найбільш мальовничий маршрут київського трамвая в поєднанні з цікавою екскурсією “Міфи та легенди Подола, Києва та Пущі-Водиці”. Історія самобутнього торговельного Подолу, який завжди був своєрідним містом у місті, страшна правда про Куренівську трагедію та досі видимі її наслідки, легенда про походження назви Кинь-Ґрусть, як створився великий Блошиний ринок, де їздив перший трамвай, а ще – містичні джерела, Михайло Врубель, київські жарти та безліч цікавинок. Все це – у тригодинній подорожі улюбленим міським транспортом.

Тропічні рослини: екзотична екскурсія, Національний науково-природничий музей НАН України

6 лютого

Що їдять хижі рослини та як виглядає рамбутан? Цикл “Ботаніка Вихідного Дня” від Природничого музею – це можливість опинитися в джунглях чи в тундрі, не виїжджаючи з Києва, та дізнатися про дивовижне різноманіття рослинного світу інших континентів.
Цього разу інтерактивна екскурсія пройде залом «Флори Світу», де є баобаб, дикий кавун, кілька видів бананів, живі хижі рослини та багато іншого. На відвідувачів лекції чекають спеціальні загадки й завдання та експонати, що не входять у постійну експозицію.

ШОУ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ

Середньовічне кінне шоу з майстер-класами, Парк Київська Русь

6 – 7 лютого

“Кінно-трюковий вікенд” у парку Київська Русь – це кінні виступи, майстер-класи з древнього бойового мистецтва і з догляду за кіньми, страви з багаття, ігри та хороводи. Глядачі побачать кінно-трюкові виступи за участю унікальних коней історичних порід, дізнаються про походження та особливості цих порід, а також послухають про дресування та догляд за кіньми. Також можна влаштувати фотосесію з кіньми та навіть проїхатися верхи чи екіпажем, а ще – помилуватися майстер-класом з кінно-лучної стрільби.

Фото: афіші заходів, організаторами яких є «Дикий театр»,  «Музей Києва», Національний цирк України, «Київ Трамвайний», компанія «Древній Київ»

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕРГІЙ МАРТИНЮК, ЛІДЕР ГУРТУ «ФІОЛЕТ», ПИСЬМЕННИК

 

Статьи по теме