Чоловік говорить: Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет», письменник

Восени гурт "Фіолет", фронтменом якої є Сергій Мартинюк, випустить восени новий альбом, який називатиметься "Доміно".  А наразі музикант та письменник погодився відповісти на запитання Marie Claire. 

 

Сергій Мартинюк 4
 

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

У кожного своє поняття справжності, але, на мій погляд, важливо за будь-яких обставин лишатися людиною, готовою і словом, і вчинками демонструвати, наприклад, свої почуття. Навіть якщо ця людина ситуативно може проявляти слабкість і невизначеність, які не вписуються в стереотипні уявлення про те, якою має бути «сильна половина». Чоловіка менш справжнім це не робить.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Всього кілька: частіше щиро говорити близьким, що ти їх любиш і не чекати змін в інших людях, якщо не готовий змінюватися сам.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Критично важливих переломів я не мав. Були старти періодів, які змінювали мене: школа, університет, перші досвіди робіт, початок музичної діяльності, переїзд в Київ. Щоразу мені доводилося ставати кращою версією себе. Навіть якщо спочатку зміни відверто лякали.

Сергій Мартинюк

Читайте також: О чем женщина молчит: Надежда Мейхер, певица и актриса

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Парадоксально, проте драйвлять мене водночас і новизна, і стабільність. Коли нові досвіди і справи, до прикладу, ти втілюєш в життя з людьми, яким довіряєш як і собі. Саме ті люди поруч для мене значно важливіші можливих успіхів і перемог.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Десь знайшов, десь загубив, але певен, що попереду ще чимало цікавого, про що я і не здогадуюсь. Але зараз, з музикою і книгами, в мене є відчуття, що я рухаюся своєю дорогою. Проте – це може бути тільки стежка до чогось важливішого.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Для мене успіх це і відчуття, з яким ти тижнями ходиш в передчутті видання нової пісні й це наповнює тебе ейфорією, і кількість переглядів твого нового кліпу і прослуховувань на стрімінгах. Мені за тридцять, я стаю меркантильним, але – не перестаю бути мрійником і хлопчаком, у якого все життя попереду.

Сергій Мартинюк 7

Як виглядає ваш стандартний день?

Звичні речі, якщо мова про звичні дні в місті. Соцмережі (на жаль), дихальна гімнастика, прогулянка з собакою, сніданок, заняття вокалом, зустрічі, години творчості, фільм, нова музика, книга перед сном. Іноді просто сиджу і дивлюся у вікно. Майже медитую. Іноді телефоную друзям чи приятелям, аби просто почути їх. Іноді просто гуляю з музикою в навушниках. Це мене заспокоює. Особливо, якщо є змога пройтися новим маршрутом.

Які якості партнера для вас важливі?

Довіра, мобільність, повага і неупереджене ставлення до фастфуду.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Людина, в якої п’ятниця в п’ятницю, а субота – один раз на тиждень.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від імпульсивних бажань зізнаватися людям в своїх почуттях. Особливо що стосується роботи. Знаю, що можу пожалкувати і бути надто скороспішним, але зупинитися не можу.

Фото надані прес-службою

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также