Про що жінка мовчить: співачка Міша Романова

Редагувати переклад
У новому треці «Переболіло» Міша Романова залишається незмінною своєму фірмовому музичному звучанню та пронизливій жіночій ліриці, тексти яких знайомі майже кожній жінці з розбитим серцем. У променях заходу сонця на фоні вечірнього Києва глядач стає свідком душевних потрясінь героїні пісні, яка врешті решт знаходить в собі сили звільнитись від обтяжливих стосунків. Про красу внутрішню та зовнішню, відчуття щастя в інтерв'ю Marie Claire.

Про що жінка мовчить: співачка Міша Романова-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати? 

Сьогодні не варто говорити вголос про особисті проблеми і конфлікти з близькими людьми, оскільки це може нашкодити взаєминам і погіршити ситуацію. Проте, про глобальні проблеми, які потребують уваги і дії, просто не можна мовчати. Наприклад, про війни та тероризм, катаклізми та інші суспільні питання, які стосуються всіх нас. 

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати? 

Мені дуже приємно просто помовчати зі своїм коханим чоловіком. Інколи це створює спокійну та затишну атмосферу, де ми насолоджуємось присутністю один одного, без потреби постійно говорити. Повний комфорт і спокій. 

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили? 

Взагалі то я дуже самокритична. Завжди осмислюю свої дії і прагну до самовдосконалення. Сварю себе за пунктуальність, точніше її відсутність. (Сміхається.) За слабкість та сльози. Але й не забуваю хвалити за добрі вчинки та допомогу. Також за виконання поставлених цілей та результативну роботу. Наприклад, коли я вдало записую вокал, або коли намагаюсь розібратися в тому, чого не знала раніше. Зараз я вивчаю німецьку мову, вона дається мені дуже складно… Але я хвалю себе за маленькі досягнення у навчанні.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте? 

Найкрасивішою для мене є природа. Вона постійно надихає своєю красою і різноманіттям, непередбачуваністю та унікальністю. Кожна пора року має свою неповторну красу: від яскравих квітів весною до розмаїття осіннього листя. Природа є для мене джерелом спокою та відпочинку. Я дуже полюбляю ранкові пробіжки у парку. В цей момент я насолоджуюсь свіжим повітрям та неймовірним ароматом квітучих рослин, поєднуючи приємне з корисним.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти? 

Мабуть, знанням багатьох іноземних мов. Це відкриває багато можливостей, як для особистісного, так і професійного росту. Сьогодні це особливо важливо. 

Про що жінка мовчить: співачка Міша Романова-Фото 2

Про що жінка мовчить: співачка Міша Романова-Фото 3

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Народження мого синочка. Коли я вперше його побачила. Я тримала його на руках, лежала поруч з ним і годинами дивилася на нього. Я просто не могла повірити, що почуття любові може бути таким сильним.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Якщо казати про внутрішні цінності, то вони не мають статі. Обом личить емпатія. Здатність співчувати та розуміти почуття інших людей. Відповідальність та чесність личить чоловікам.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Ігристе шампанське. 

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це? 

Мама — мій друг, і я завжди до неї прислухаюсь. Адже, вона має великий досвід і знає мене, як ніхто інший. Вона допомагає мені з вихованням сина, даючи мені змогу займатися своєю справою. Тому, я не нехтую її порадами.

Чим пахне щастя?

Щастя не має конкретного запаху, оскільки це стан емоційного благополуччя та задоволеності. Для мене це може бути аромат квітів, смачної їжі або запах коханої людини.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: DIMA PROKOPOV, СПІВАК 

Статьи по теме