UA
RU

росіяни зруйнували Музей цікавої науки в Одесі

Сьогодні вночі збройні сили рф здійснили ракетну атаку на місто Одеса. Троє людей загинули, є поранені. Пошкоджено будівлі, зокрема значних пошкоджень зазнав Музей цікавої науки.

росіяни зруйнували Музей цікавої науки в Одесі

В ніч на 14 червня країна-терорист росія завдала ракетного удару по Одесі. Як повідомляє оперативне командування «Південь», ворог спрямував на місто чотири «Калібри» з корабля в Чорному морі: 

«Внаслідок повітряного бою та вибуховою хвилею пошкоджено бізнесцентр, навчальний заклад, житловий комплекс, заклади харчування та крамниці в середмісті. Попередньо, 6 особи отримали поранення. Влучанням ракети у складське приміщення однієї з торговельних мереж ворог спричинив руйнування в 1000 кв.м та пожежу на площі 400 кв. м. 3 співробітники складу загинули, 7 отримали поранення».

росіяни зруйнували Музей цікавої науки в Одесі

Унаслідок атаки значних пошкоджень зазнав Музей цікавої науки. Про це повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий:

«Частково приміщення вигоріло, усе посічене склом. Частину експонатів втрачено, частину ще раніше вивезли до інших міст за підтримки Малої академії наук України. Це вже другий зруйнований російськими покидьками музей науки в Україні. До повномасштабного вторгнення рф їх було всього п’ять, два з них нині зруйновані внаслідок бойових дій. Перший музей росіяни знищили в Маріуполі».

росіяни зруйнували Музей цікавої науки в Одесі

Оксен Лісовий пообіцяв відновити заклади. У планах міністерства — розбудувати мережу музеїв науки по країні. Вже найближчим часом має з’явитися музей, який подорожуватиме Україною.

«Усі стіни відбудуємо — у новій якості. Але найцінніше, що у нас є, — люди. І, на жаль, ми втрачаємо їх безповоротно. Тож цінуймо кожну людину поруч, а кожну мить життя наповнюймо сенсом», — написав Лісовий у facebook.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: facebook / Оперативне командування «Південь»

Читайте також: РАКЕТНА АТАКА РФ НА КРИВИЙ РІГ: РОСІЯНИ ВБИВАЮТЬ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ

Статьи по теме