UA
  RU

  «Пошук зниклих» — канал для пошуку зниклих під час війни

  Команда "Світського життя" створила важливий каналу "Пошук зниклих", щоб допомогти українцям у пошуках близьких та рідних, які зникли під час війни.

  Пошук зниклих


  В команді каналу «Пошук зниклих» — вся редакція «Світського життя»: шеф-редакторка , редактори і журналісти, стиліст, а також друзі редакції та однодумці. Команда працює 24/7  — обробляє запити та тримає зв’язок з ТОР, аби зробити пошуки ще ефективнішими.

  «На п’ятий день війни я почала отримувати повідомлення про загублених дітей. Одразу прийшла думка зробити телеграм канал, але вже за кілька годин після створення ми зрозуміли, що потрібно допомогати шукати і дорослих, адже кількість повідомлень вже була за сотні. Нажаль, ми не всесильні, але робимо все, що від нас залежить.
  Ми радіємо до сліз, коли люди знаходяться і наші дівчата- феї отримують неймовірний заряд робити ще більше. Приєднуйтеся, адже серед тих кого шукають можуть бути ваші знайомі, чи рідні, чи навіть ви самі. Тільки РАЗОМ ми все здолаємо. Поділіться цим дописом зі своїми підписниками, аби ми охопили якомога більше людей для пошуку!«, — звернулася Катерин Осадча.


  #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: офіційна Інстаграм сторінка @kosadcha

  Читайте також: ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ЗАПУСТИЛА ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ


  Статьи по теме