UA
RU

Річард Бренсон став новим амбасадором United24

Редагувати переклад

Британський підприємець Річард Бренсон приєднався до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24.

Річард Бренсон новий амбасадор United24

Річард Бренсон — відомий підприємець, засновник компанії Virgin Group та неприбуткового фонду Virgin Unite. Він підтримує Україну з 2014 року: захищав учасників Революції Гідності, засудив анексію Криму і повномасштабне вторгнення росії, виступає за суверенітет і територіальну цілісність України.

Річард Бренсон новий амбасадор United24

Сьогодні Річард Бренсон приєднався до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24. З новим амбасадором зустрівся Президент Володимир Зеленський. Глава держави подякував бізнесмену за підтримку нашої України в часи війни проти російського агресора:

«Я радий, що ви вирішили стати амбасадором United24. Дуже важливо, що до цієї платформи долучаються нові відомі та впливові особистості. Одне з головних завдань – зберігати увагу світу до війни росії проти України, яка триває вже понад рік. Крім того, є дуже конкретні питання, щодо яких ми можемо працювати разом».

Річард Бренсон новий амбасадор United24

Під час зустрічі обговорювалися сьогоднішні пріоритети держави. Це відбудова країни, її інфраструктури, зокрема освітньої. Українські заклади освіти потребують цифровізації та оснащення відповідним обладнанням, забезпечення бомбосховищами. Одним із головних викликів для країни стало розмінування територій, що стали ареною інтенсивних бойових дій. Україні потрібна технологічна допомога у цій сфері. Біль України — проблема масової незаконної депортації українських дітей до росії. У цьому питанні необхіден тиск на державу-агресора, зокрема інформаційний.

Річард Бренсон зазначив, що він захоплюється мужністю українського народу. Він пишається тим, що став амбасадором United24:

«Я з нетерпінням чекаю можливості використати глобальне охоплення та мережі Virgin Unite, щоб допомогти підтримати роботу United24 для народу України».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: БРИТАНСЬКИЙ МАНДРІВНИК БЕАР ГРІЛЛС СТАВ АМБАСАДОРОМ UNITED24