UA
RU

У Києві відкриють офіс Міжнародного кримінального суду

Редагувати переклад

В Україні з’явиться Представництво Міжнародного Кримінального суду. Офіс МКС відкриється у Києві. 

У Києві відкриють офіс Міжнародного кримінального суду

Угода про відкриття Представництва Міжнародного кримінального суду в Україні була підписана сьогодні у Гаазі Генеральним прокурором України Андрієм Костіним і Секретарем МКС Пітером Льюїсом.

У Києві відкриють офіс Міжнародного кримінального суду

Андрій Костін заявив, що ця угода стала ще одним кроком до забезпечення повної відповідальності за міжнародні злочини: 

«Це лише початок, але вагомий початок. Переконаний, ми не зупинимося, допоки всі винні у міжнародних злочинах, скоєних проти України, не будуть притягнуті до відповідальності. Включно з вищим військово-політичним керівництвом злочинного режиму рф. МКС та Офіс Прокурора невтомно стоять на варті правосуддя. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю у розслідуванні та переслідуванні злочинів рф проти України. Твердо вірю, що наші спільні зусилля допоможуть у розбудові більш справедливого світу».

Минулого тижня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента росії Володимира Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Їх підозрюють у незаконній депортації та переміщенні українських дітей з окупованих районів України до рф, що є воєнним злочином. Після видачі ордера Путіна і Львову-Бєлову зобов’язані заарештувати в кожній з 123 країн-учасниць Римського статуту.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Daria Volkova / Unsplash, Офіс Генерального прокурора

Читайте також: РОСІЙСЬКИЙ РЕЖИСЕР ІНКОГНІТО ГОТУЄ ЗЙОМКИ ФІЛЬМУ ПРО ДІТЕЙ ВІЙНИ В УКРАЇНІ