UA
RU

До 10-ої річниці Революції Гідності у Києві відкрилася виставка «МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій»

Редагувати переклад

У День Гідності та Свободи у Києві відкрилася виставка «МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій». Її присвячено 10-ій річниці Революції Гідності.

виставка "МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій"

Сьогодні — у День Гідності та Свободи — у Києві відкрилася виставка «МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій». Виставку презентують Національний музей Революції Гідності з Національним центром «Український Дім» та партнерами. Її присвячено 10-ій річниці Революції Гідності

виставка "МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій"

Експозиція представлена на трьох поверхах «Українського дому», який також став частиною історії Революції Гідності. Тут демонструються оригінальні речі майданівців, унікальні артефакти з протестів та твори революційного мистецтва. Організатори також відтворили окремі локації ініціатив Майдану. Відвідувачі зможуть поринути в атмосферу найпотужнішого у світі мирного протесту та згадати перебіг подій. У межах виставки проходитимуть дискусійні майданчики, кінопокази, майстер-класи. 

виставка "МАЙДАН: Народження мрії. Перший бій"

Виставка триватиме з 21 листопада по 3 грудня в «Українському Домі» за адресою: вул. Хрещатик, 2. У разі оголошення повітряної тривоги можна скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні «Українського Дому».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Національний центр «Український Дім»

Читайте також: МУЗЕЄФІКАЦІЯ ПАМ’ЯТОК МАЙДАНУ: ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ОЖИВИЛИ» ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Статьи по теме