UA
  RU

  6 переваг вітаміну C, про які вам потрібно знати

  Редагувати переклад
  Чому апельсиновий фреш – це не забаганка?

  вітамін С – у чому користь?

  «Вітамін С відіграє важливу роль у підтримці нашого здоров'я. Він необхідний для життя», — каже Бальц Фрей, доктор філософії, провідний науковий співробітник з вітаміну С та директор Інституту Лінуса Полінга в Університеті штату Орегон у США. На жаль, наші тіла не виробляють його, тому візьміть склянку апельсинового соку та прочитайте більше про переваги вітаміну С.

  Він допомагає вам схуднути

  За даними Журналу Американського коледжу харчування, ви спалюєте на 30% більше жиру під час вправ, коли у вашому організмі знаходяться достатній рівень вітаміну C. Він допомагає в каналах, що регулюють окиснення жирів, витрати енергії та споживання енергії – все, що допомагає у втраті ваги. Коли вітаміну С достатньо, ваше тіло може виконувати свою роботу більш ефективно.

  ківі

  Він знижує ризик серцево-судинних захворювань

  Епідеміологічні та обсерваційні дослідження виявили зв'язок з вітаміном С та нижчим ризиком серцевих захворювань, зниженим кров'яним тиском та ймовірністю інсульту. «Вітамін С покращує функцію клітин крові та посилює релаксацію судин», – каже Фрей. Це дозволяє крові рухатися вільніше, що знижує ризик виникнення проблем із серцем.

  Читай також: ЖИРИ У ХАРЧУВАННІ: ЧОМУ ЇХ НЕ ВАРТО БОЯТИСЯ

  апельсин

  Він захищає вашу шкіру від сонця

  Вітамін С може зменшити ризик виникнення меланоми. Про це йдеться у Міжнародному журналі досліджень вітамінів та поживних речовин. Фрей попереджає, що ми не маємо чіткого розуміння того, як вітамін С поводиться в шкірі. Але ми знаємо, що старіння та ультрафіолетові промені зменшують кількість поживної речовини в ньому. Вітамін C також захищає від сонячних опіків при регулярному місцевому застосуванні.

  Цитрус

  Він зменшує запалення

  Запалення – це реакція вашого тіла на стрес, забруднення та навіть сьогоднішнє тренування. У процесі створюються вільні радикали, що руйнують клітини. Вітамін C бореться з цими вільними радикалами, допомагаючи вашому організму загоювати ранки та щоденні запалення.

  Цитрусові напої

  Допомагає при застуді

  Коли справа доходить до боротьби з застудою, наші мами беруться за малинове варення і кажуть, що вам потрібен вітамін С. Згідно з Фреєм, докази здатності вітаміну С боротися із застудою суперечливі. Тим не менш, вітамін С є лише одним із численних вітамінів, які підтримують нашу імунну систему на належному рівні. Тому важливо запам'ятати одну річ: сильний імунітет – менше хвороб.

  Вітамін С врятує здоров'я

  Він бореться із раком

  Однією з найцікавіших переваг вітаміну С є його можливий ефект боротьби з раком. Дослідження, проведені Національними інститутами охорони здоров'я, показали, що внутрішньовенна інфузія вітаміну С може посилити дію хіміотерапії на ракові клітини, особливо під час раку підшлункової залози. Ця терапія знаходиться у II фазі клінічних випробувань, можливо, незабаром це стане звичайною практикою у боротьбі з цим захворюванням, яке щодня вражає понад 1 мільйон людей. Інші дослідження показали, що внутрішньовенна ін'єкція вітаміну С покращує якість життя хворих на рак.

  Статті на тему