UA
RU

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю

Редагувати переклад
Щоб за підсумком не отримати червоне волосся та зіпсований настрій. 

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю-Фото.

Коли ми приходимо в салон і довіряємо своє волосся майстру, це зовсім не означає, що потрібно пускати справу на самоплив. Важлива якість - уміння ставити правильні та доречні питання. Навіть якщо ви знаходитесь у крісла у перукаря, варто подбати про те, як надалі виглядатиме нова стрижка або фарбування. 

Читайте також: Які стрижки будуть актуальні у сезоні осінь-зима 2018/19

 

Яка зачіска підходить до моєї форми обличчя?

Якщо ви побачили на знаменитості або подрузі нову зачіску і вона відразу запала в душу, а в голові з'явилася ідея фікс, що потрібно терміново зробити таку ж, спочатку зважте всі за і проти, а потім приймайте фінальне рішення. Покажіть своєму майстру фото бажаної стрижки і попросіть її видозмінити, виходячи з власних даних. 

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю-Фото.

Який загальний стан мого волосся та шкіри голови?

Перукар повинен не тільки майстерно тримати ножиці в руках і стежити за трендами в індустрії, але й підбирати догляд та процедури залежно від типу волосся, їхнього стану та здоров'я шкіри голови. 

Те саме стосується і поради щодо визначення типу волосся. Якщо вам складно зрозуміти, жирне у вас волосся, сухе або комбіноване, перукар за дві секунди зробить вердикт. 

Читайте також: На прикладі зірок: як вибрати стрижку під форму обличчя

Як часто варто мити волосся?

Фахівці досі розходяться на думку, як часто варто мити голову. Одні радять робити це раз на три дні, інші — хоч щодня, залежно від потреб. Але істина криється десь посередині. Щоб відповісти на це питання, варто враховувати тип волосся, його структуру та тип шкіри голови. 

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю-Фото.

Коли варто повернутися до наступної стрижки або оновлення фарбування?

Нестача часу та мультизадачність грає з нами злий жарт. Не дивно, що ми забуваємо не тільки про дедлайн, але і про запис на манікюр або до перукаря. Не зайвим буде спитати, коли вам доведеться повернутися в салон. До того ж, фахівець краще знає, коли варто оновлювати стрижку, повторювати фарбування чи процедури.

Але тут є й інший бік питання. Якщо у перукаря стоїть лише завдання обвести вас навколо пальця та витягнути більше грошей, він може давати неадекватні поради. Здоровий розум втрачати все-таки не варто. 

Читайте також: Засоби для волосся, які ми недооцінюємо

Чи підійде обрана стрижка для мого волосся?

Одна й та сама стрижка може виглядати на двох людях абсолютно по-різному, тому тип волосся варто враховувати мало не в першу чергу. Звичайно, ви зможете трохи видозмінювати структуру за допомогою різних зачісок та укладок, але робити це щодня шкідливо для шевелюри та тайм-менеджменту. Якщо ви не належите до типу людей, які вранці багато часу проводять з плойками та феном, то невідповідна стрижка стане великою тягарем. 

Помилково думати, що коротка стрижка позбавить всіх проблем, шампуню доведеться витрачати в рази менше, а на укладання буде йти дві хвилини. Найчастіше буває навпаки. Каре на пористому волоссі без прикореневого від природи обсягу буде виглядати не дуже ефектно, тому стайлінгові засоби стануть вашими вірними супутниками. 

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю-Фото.

Який колір волосся гармонійно виглядатиме з тоном шкіри?

Залежно від тону шкіри, деякі кольори йдуть вам більше, а деякі не підходять від слова зовсім. Зміни - це, звичайно, добре, але не факт, що з рудим кольором волосся ви станете ефектнішою. Варто також враховувати пору року, адже влітку шкіра засмагає і можна подумати про яскраві відтінки, а взимку, навпаки, про холодніші. 

Читайте також: 6 продуктів, які негативно впливають на здоров'я волосся

Чи можу я повторити укладання з новою зачіскою самостійно вдома?

Коли виходиш із салону з новою зачіскою та укладанням, то почуваєшся богинею, а коли майстер спритно управляється з феном та гребінцем, здається, що повторити все буде дуже просто. Але насправді, буквально наступного ранку, виявляється, що це був міраж.

Попросіть у майстра, щоб він не лише докладно розповів, як робить укладання, а показав та дав спробувати повторити самостійно. Повірте, ваш стиліст буде тільки радий поділитися порадами та трюками. 

9 питань, які потрібно поставити своєму перукарю-Фото.

Які інструменти потрібні для такого ж укладання?

Звичайно, більшість салонів використовують професійні засоби та інструменти, але ніхто не заважає дізнатися про них і знайти аналоги або бюджетніші версії. Не забудьте запитати, який розмір щітки або тип щетини потрібно використовувати для волосся. З такими знаннями збиратися вранці точно стане легше. 

Читайте також: 5 найпоширеніших проблем волосся та способи їх усунути

Як доглядати за волоссям вдома?

Укладання - не єдине, що має вас турбувати після виходу із салону. Здоров'я волосся також дуже важливе. Ваш перукар не просто намагається продати вам продукт, а й хоче допомогти зберегти зовнішній вигляд шевелюри. Зрештою, здорове і сильне волосся = красиве волосся.

Фото: unsplash.com

Статті на тему