UA
  RU

  Як позбутися стресу перед святами

  Редагувати переклад
  Ми так чекаємо на зимові свята, але чим ближче заповітні дати, тим більше стресу.

  Як навчитися насолоджуватися святами і перестати божеволіти? Вибір подарунків, пошук сукні для корпоративу, складання меню, нескінченні витрати виведуть з рівноваги навіть саму спокійну і милу людину.


  Як відомо, профілактика – найкраще лікування, так що не варто доводити себе до відчаю та посилювати стрес, який і так у великих дозах присутній у вашому житті. 

  Як позбутися стресу перед святами-Фото 1


  1. Купуйте подарунки заздалегідь

  Перевірте wish list своїх рідних, друзів та коханих, запитайте їх про ідеальний подарунок безпосередньо або влаштуйте собі мозковий штурм. Отримані дані занесіть у табличку та присвятіть вільні дні пошуку презентів. Поступово розподіл завдань дозволить вам не відчувати стрес від нестачі часу, відсутності сил і великої кількості витрат. Нехай зараз вам і ліньки йти на новорічний шопінг, але потім, глянувши на закатовані обличчя друзів та колег, ви подякуйте собі за розсудливість та виявлену силу волі. 

  Як позбутися стресу перед святами-Фото 2

  2. Розподіліть обов'язки

  Почніть роздавати завдання вже зараз. Доручіть вашим друзям приготувати частину страв і закупити деякі алкогольні напої, дітям прикрасити ялинку, а чоловікові зробити генеральне прибирання квартири. Коли кожен знатиме свою роль і діятиме за планом, то жодних позаштатних ситуацій на кшталт «Ой, ми ж забули купити шампанське!» або «Чому гірлянда не горить?» не буде. 


  Читайте також: НОВОРІЧНИЙ ПЕРЕПОЛУХ: ЯК КРАСИВО УКРАСИТИ СВЯТОВИЙ СТІЛ

  Як позбутися стресу перед святами-Фото 3

  3. Побалуйте себе

  Ви заслуговуєте на подарунок анітрохи не менше, ніж ваші близькі. А який найкращий подарунок для кожної жінки? Блискуче плаття, туфлі на шпильці, палітра хайлайтерів, помада - вибір за вами! Присвятіть один день шопінгу собі і купіть те, про що давно мріяли, але не вирішувалися. І нехай потім ви кілька разів пошкодуєте, але момент тріумфу перед дзеркалом коштує багато чого.   Як позбутися стресу перед святами-Фото 4

  4. Не робіть нічого

  Влаштуйте собі справжній день лінощів. Засвітіть свічки, увімкніть розслаблюючу музику, наберіть ванну, попросіть свого чоловіка зробити вам масаж, врешті-решт, поспіть стільки, скільки хочете! Такий акт любові до себе допоможе послабити лещата відповідальності, в які ви затиснуті в передноворічні дні. Тільки не думайте про суєту та справи!


  Читайте також: ТІЛЬКИ СПОКІЙ: 7 НЕБАНАЛЬНИХ СПОСОБІВ РОЗСЛАБИТИСЯ

  Як позбутися стресу перед святами-Фото 5

  5. Займіться медитацією

  Увімкніть плейлист для медитації, прийміть зручну позу і пориньте в себе. Якщо ви ще новачок, тоді скористайтеся одним з мільйона програм. Медитація допомагає очистити голову від усіх непотрібних думок та знайти душевну рівновагу. А хіба цього ви бажаєте, перебуваючи в епіцентрі новорічного хаосу? 


  Бережіть свої нерви - цього, та й наступного року, вони вам ще знадобляться! 

  Статті на тему