UA
RU

Магнитні бурі у липні: небезпечні дні

Редагувати переклад

У липні 2023-го очікується декілька магнітних бур середньої інтенсивності. Також прогнозується одна сильна магнітна буря у середині місяця. 

Магнітні бурі липень 2023

Магнітна буря — це порушення магнітного поля Землі. Буря може тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Найнебезнечніші дні прогнозують, спостерігаючи за активністю Сонця. Розрахунок можливості сонячних і геомагнітних бур проводять наукові метеорологічні лабораторії.

Згідно з прогнозами на початок липня, цього місяця очікується одна сильна магнітна буря. Її пік має статися 12 липний, наступний день — 13 липний — також буде складним, але буря поступово стихатиме.

Бурі середньої інтенсивності прогнозують на 1, 8, 16, 17, 18, 19 липня. Тож у другій половині місяця небезпеку ще й становитиме період з 16 по 19 липня, бо буря триватиме чотири дні поспіль. Проте з 20 липня і до кінця місяця дні мають бути спокійними і безпечними.  

Найчастіший симптом під час магнітної бурі — це головний біль. Також в такі дні у людей загострюються хронічні захворювання, підвищується артеріальний тиск. Метеозалежні можуть відчувають біль у м’язах, слабкість, нудоту. Ще одна неприємність, яку може спричинити буря, — безсоння. Щоб знизити негативний вплив, рекомендується дотримуватися здорової дієти. Важливо відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі, кави, алкоголю. А ще дотримуватися режиму сну, не нервувати та зберігати добрий настрій.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Leeloo Thefirst / Pexels

Читайте також: ПАНІЧНІ АТАКИ: ЯК ВПОРАТИСЯ САМОМУ І ДОПОМОГТИ ДИТИНІ

Статті на тему