UA
RU

Магнітні бурі у жовтні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Жовтень розпочався із сильної магнітної бурі, яка триватиме майже тиждень. Потім ситуація налагодиться, але наприкінці місяця бурі повернуться. 

Магнітні бурі жовтень 2023

Магнітна буря — результат порушення магнітного поля Землі. Це явище може тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Небезпечні дні можна спрогнозувати, спостерігаючи за активністю Сонця. Проте прогнози, які даються на початку місяця — не остоточні. Фахівці радять перевіряти інформацію щодня, як перевіряється прогноз погоди. 

Цей місяць розпочався із сильної магнітної бурі, яку відчула більшість людей. Вона триватиме до 6 жовтня і потім почне стихати. За попередніми розрахунками, жовтень має бути спокійним. Але наприкінці місяця магнітні бурі повернуться. Орієнтовно це відбудеться 28 днів

Під час магнітної бурі найчастішим симптомом є головний біль. У людей, що страждають на метеозалежність, можуть зогострюватися хронічні захворювання, підвищуватися артеріальний тиск, боліти м’язи. У декого можуть з’являтися запаморочення, слабкість, нудота і безсоння. Лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти, відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі і алкоголю. І найголовніше — не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Thiago Schlemper / Pexels

Читайте також: ЯК ПОКРАЩИТИ ІМУНІТЕТ: ПОРАДИ МОЗ

Статті на тему