UA
RU

Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх влюблених

Коли французький манікюр вже набрид, але ще поки що не готова на яскраві експерименти.

Як і до будь якого іншого свята, до Дня всіх влюблених варто підготуватися. Це стосується не лише романтичних подарунків, а й оновлення манікюру. Навіть якщо у вас зовсім не святковий настрій, День святого Валентина може стати чудовою нагодою аби записатися на манікюр у улюблений салон. 

Ми підготували кілька цікавих, на нашу думку, дизайнів манікюру, які припадуть до душі і мінімалісткам, і шанувальницям б'юті-експериментів. Тим паче, що ці ідеї не лише актуальні на День усіх влюблених, але й у повсякденній житті вони будуть виглядати гармонійно. Можна з упевненістю назвати ці дизайни трендами 2022 року.

Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

Сердечне зізнання

Оскільки, фігура серця – головна у цей період, тому добірку ідей манікюру хочеться розпочати саме з неї. Не обов'язково розмалювувати кожен ніготь серцями, можна зупинитися на більш лаконічному варіанті, наприклад, мінімалістичне серце на нігті безіменного пальця чи чорні символи цього свята на шкірному нігті в поєднанні з молочною базою. Варіацій багато, головне оберни свою!

Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

Нетрадиційний французький манікюр

Для всіх, хто завжди носити френч є більш святкові ідеї. Наприклад, можна класичний білий змінити на фуксію та намалювати кілька додаткових штрихів. Також популярним є французький манікюр у вигляді незакінченого серця. Описати цей дизайн важко, але виглядає він досить романтично. Також можна залишити класичну варіацію френча, тільки кінчик нігтя розфарбувати іншим, нетипічним для цього манікюру, кольором.

Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

Абстрактне мислення

Абстракція завжди доцільна, якщо ви прихильниця чогось незвичного на своїх нігтях. Світові нейл-майстри пропонують безліч ідей у ​​цій техніці: тут вам і різноманітні фігури, і контрастні кольори, і хвилеподібні малюнки. Все що завгодно можна втілити, бо б лише бажання та трохи години.

Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

Намалюю тобі…

Малюнок чи наліпка зроблять манікюр цікавішим та екстравагантнішим. Зараз у тренді робити художні мазки, а також зображати квіти. Головне, попередити вашого нейл-майстра, що у вас творчий настрій!

Читайте також: 12 ЗОЖ-трендів на 2022 рік

Зберігайте ідеї та приготуйтеся зачарувати всіх своїм надзвичайним та трендовим манікюром.

Статті на тему