UA
  RU

  Тілу час: як доглядати за собою у 20+ років

  Редагувати переклад
  Як зберегти красу тілесних форм, коли вам 20, з'ясовувала Ганна Кондратенко.

  Тілу час: як доглядати за собою у 20+ років-Фото 1

  ЗНайчастіше це десятиліття божевільних дієт і щонайменше божевільного прагнення досконалому тілу кінозірки, і навіть ненависті до себе через те, що зустріч із ідеалом немає.

  Я говорю своїм молодим клієнтам: забудьте про те, як виглядають Джессіка Сімпсон або Холлі Беррі і забудьте про вагу: думайте про здоров'я,

  - Таку пораду дає Джанет Дженкінс, особистий тренер багатьох американських знаменитостей.

  Коли вам 20 або трохи більше - енергія б'є через край, тіло повно сил і вам під силу практично будь-яка фізична активність! Подумайте про спортивне хобі: велоспорт, роликові ковзани, плавання. До речі, головний промах багатьох 20-річних – нескінченні кардіо. Силові тренування, які не тільки ліплять рельєфні м'язи, але й благотворно позначаються на стані кісток, часто залишаються без роботи.

  спортивний режим

  30 хвилин інтенсивних тренувань з обтяженням і стільки ж кардіовправ тричі на тиждень. Інший час - рухливий спорт.

  Тілу час: як доглядати за собою у 20+ років-Фото 2

  Харчування

  У 20 років здається, що все байдуже. До певного часу всілякі «грішки» (начебто безсонних ночей безперервно з вбивчим числом алкогольних коктейлів або бургерів у перервах між лекціями) справді сходять з рук… Але розумніше подумати про добрі звички на майбутнє.

  Молодий організм особливо потребує білках. Потреба у яких на 60% має покриватися з допомогою продуктів тваринного походження. З біологічної точки зору такий білок є найбільш цінним. У раціоні має бути достатня кількість м'яса, риби, яєць та молочних продуктів. Добова норма білка (протеїну) – близько 60-70 г. Це еквівалент сніданку, Що складається з двох курячих яєць, 100 г вівсяної каші і пари скибочок пшеничного хліба.

  Читайте також: Як зменшити споживання цукру?

  Тілу час: як доглядати за собою у 20+ років-Фото 3

  процедури

  Говорити про старіння ще рано, шкіра має завидний дзвінкий тонус. Відмінно, якщо ви наважитеся на щоденний контрастний душ, зробивши його частиною ранкових ритуалів краси

  Помітили нерівності, що загрожують перерости в целюліт? Можна спробувати масажі або обгортання. Останні бувають холодними (зміцнюють стінки судин і виводять токсини) і гарячими (прибирають зайві сантиметри).

  Ще один спосіб - гідротерапія. Пружні струмені води буквально розбивають неестетичні горбки на тілі, а заразом і стимулюють відтік лімфи.

  Статті на тему