UA
RU

Ukrainian Workouts Online: нова діджитал-платформа для зайнятися спортом з українськими тренерами 

У зв'язку з вторгненням Росії в Україну 24 лютого тренери всіх вітчизняних клубів втратили можливість заробітку. Саме тому команда української мережі спортклубів Smartass створила національний проект Ukrainian Workouts Online. Це платформа онлайн-зайняти від українських тренерів, які були змушені покинути свої домівки.

Ukrainian Workouts Online: нова діджитал-платформа для зайнятися спортом з українськими тренерами -Фото 1

 

"Проект створінь для того, щоб дати людям можливість заробляти під час війни. Крім цього, у них є можливість долучитися до створення корисного та якісного контенту, який можуть споживати як україномовні, так і англомовні користувачі.”— розповідає Кузьменко Катерина, співзасновник клубу Smartass та ініціатор проекту UWO.

 

Як це працює?

 

Тренери, які потерпіли від агресії зі сторони Росії, надсилають ролики своїх зайняти з будь-якого куточка світу. Після проходження модерації їх монтують, накладають музыку і англійські субтитри. Пізніше вони додаються до бібліотеки тренувань на сайті. 

 

До відео тренувань є досить зрозумілі, але жорсткі вимоги, на кшталт гарного світла та якісного запису голосу, а також рекомендації щодо структури тренування. Таким чином, команда Smartass, яка займається модерацією контенту, може ручатися за його якість. 

 

На початку квітня на сайті було вже понад 50 тренувань від різних українських тренерів. У середньому бібліотека тренувань поповнюється щоденно на 3 тренування.

 

“Підкреслю, що ми створили цей проект не лише для тренерів чи клієнтів Smartass, а для всіх українських тренерів”. – наголошує Дмитро Дубілет, співзасновник клубу Smartass. 

 

Кожен охочий може підтримати цю ініціативу, придбавши необмежений доступ до онлайн-зайняти за фіксовану ціну в 35 доларів (1000 гривень), або задонативши будь-яку суму на сайті. Зібрані кошти будуть розподілені між тренерами, які візьмуть участь у проекті, а 10% коштів перераховані до благодійної організації Tabletochki

 

"Тренування зараз — це чудовий спосіб не з'їхати з глузду! Загалом, будь-які гарні звички, які у вас були до війни, впливають позитивно на ваш емоційний стан. Тому їх варто повертати у повсякденні життя». – рекомендує Віктор Глущенко, СЕО клубу Smartass. 

 

Докладніше про проект: 

 

Зв'язатися з проектом: 

 

Фото Олександра Тран on Unsplash

Статті на тему